Зелене мистецтво
Мистецьке партнерство триває
Успішної професійної кар’єри, дорогі випускники! Урочистості з нагоди вручення дипломів
Місія «Ікс». Практична робота
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2019 (5)
Жовтень 2019 (17)
Вересень 2019 (23)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (25)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Професійний візит до обласних бібліотек

Професійний візит до обласних бібліотек

Професійний візит до обласних бібліотек

Заняття-екскурсії

 

15 жовтня відбулися заняття-екскурсії студентів ІІІ курсу заочного відділу спеціальності «Бібліотечна справа» на базі обласних бібліотечних установ. Організатори заняття – Булаєнко В.О., Павлюк О.Я., викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін.

Під час заняття, на базі обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка, відбувся професійний діалог студентів з директором бібліотеки Чорноус В.Ю., яка познайомила їх з діяльністю структурних підрозділів, зокрема, з інноваційними формами обслуговування читачів-дітей, виставковою діяльністю, кімнатою казок і презентувала новостворений відділ реклами та інновацій. 

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Островського директор бібліотеки Синиця Н.М., заслужений працівник культури України, Боваровська О.О., заступник директора бібліотеки та провідні бібліотечні фахівці: Безвушко Т.В., Борейко В.М., Поліщук Н.П., Шеін О.М., Новаковська Н.В., Грудецька Т.В., Верлоуз Ю.С. презентували інноваційні проекти, які ініціюють структурні підрозділи бібліотеки, зокрема, діяльність віртуальної довідкової служби, тренінгового центру та бібліодесанту. Студенти також мали добру нагоду познайомитись із функціонуванням інтерактивної  дошки та випробувати її в роботі. Завершилось заняття  екскурсією бібліотекою та професійними діалогами з працівниками – випускниками коледжу.

Заняття-екскурсії сприяли вивченню інноваційного досвіду роботи обласних бібліотек, закріпленню знань студенів із фахових дисциплін, а також підтвердило істину, що практика без теорії цінніша ніж теорія без практики. 

 

Професійний візит до обласних бібліотек Професійний візит до обласних бібліотек Професійний візит до обласних бібліотек Професійний візит до обласних бібліотек Професійний візит до обласних бібліотек Професійний візит до обласних бібліотек Професійний візит до обласних бібліотек Професійний візит до обласних бібліотек Професійний візит до обласних бібліотек