Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Новини » 70 років безсмертя і подвигу

  70 років безсмертя і подвигу

  70 років безсмертя і подвигу

  Цикл заходів

   

  28 жовтня, в день 70-річного ювілею  визволення України від німецько-фашистських загарбників викладачі та студенти поклали квіти до братської могили воїнам-визволителям міста Кам’янця-Подільського, вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання,  а також взяли участь у міських урочистостях з нагоди ювілею.

  29 жовтня відбувся тематичний театралізований концерт «На перехресті радості і смутку». Організатори заходу - Семенків І.А., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів; Коваль В. та студенти 4235 групи (художній керівник курсу Ободовський В. П.) при підтримці циклової комісії соціально-економічних дисциплін (голова комісії Городецька Н.М.).

  Зі словами вітання з нагоди ювілею до присутніх звернувся Бернадін О.А. ветеран Збройних Сил України, керівник прес-центру Ради ветеранів міста. У своєму вступі він окреслив важливу роль українського народу у Великій Перемозі та висловив впевненість у мужність та відвагу сьогоднішніх захисників суверенітету України, учасників АТО.

   З високим піднесенням глядачів повертали у часи військових протистоянь мелодії у виконанні творчих колективів: народного аматорського оркестру народних інструментів (керівник та диригент Грек О.О.); народного аматорського духового оркестру (керівник та диригент Остап’юк Л.М.); народної аматорської академічно-хорової капели «Гомін» (керівник та диригент         Боднар О.Л.); народного аматорського фольклорного ансамблю «Джерело» (керівник Мечак Л.М.); солістів-виконавців: Боднар О.Л., Козловского В., Савчук Н. Белінської А., Калмикова О., Гасюк У., Підгорної Ю. Силою поетичного слова відтворили часи воєнного лихоліття, радість Перемоги 1944 року та сучасні трагічні події на сході нашої держави учасники літературно-публіцистичної композиції: Архіпов М., Клімов О., Коваль В., Лісовик М., Хлівнюк В., Зелінська А., Смола В., Тимошенко К., Ружицький Ю., Ковалишен Р., Гуменюк С., Пшечук Д., Веренчук А. Вразила і хореографічна композиція у виконанні студентів 34 та 24 груп (Дудко О., Кравчук К., Дудко С., Саборська У., Шелевей Б., Кізімір Т., Атаманюк Н., Михайловська І., Кучменко П., Коваль Д., Микульський О., Паньковська Б.). Яскравим моментом дійства став вихід дівчат усіх чотирьох курсів спеціалізації ВТЗ у стилізованих костюмах оздоблених українською символікою. Відеоматеріали вдало доповнювали театралізоване дійство. У фіналі всі солісти концертної програми виконали пісню «Благослови Україну». 

  Тож нехай, благословенною, мирною, щасливою, буде наша земля, а величні подвиги хоробрих воїнів назавжди залишаться в нашій пам'яті. Вічна слава героям, які боролися за волю і незалежність України… і мертвим, і живим.  70 років безсмертя і подвигу 70 років безсмертя і подвигу 70 років безсмертя і подвигу 70 років безсмертя і подвигу 70 років безсмертя і подвигу 70 років безсмертя і подвигу 70 років безсмертя і подвигу 70 років безсмертя і подвигу