Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Відкрите заняття з математики

Відкрите заняття з математики

Відкрите заняття з математики

Викладач - Деркач Л.С.

 

4 листопада 2014 р. викладачем циклової комісії гуманітарних дисциплін Деркач Л.С. було проведено відкрите заняття з математики в 14 групі на тему «Логарифми. Властивості логарифмів».

Актуалізація опорних знань студентів відбувалася в активній формі, для цього викладачем було використано систему «мозкового штурму», а саме інтерактивну гру «Продовжи речення…»,  «Вибери правильну відповідь»,  «Розв’яжи і поясни» та  власні комп’ютерні презентації. Новий матеріал викладач подавала  у доступній формі з використанням інформаційних повідомлень, презентації «Логарифми та їх властивості», відповідної таблиці, підручників та дидактичних матеріалів. Закріплення засвоєних знань проводилось за допомогою тестів, які викладач підготувала на основі комп’ютерної програми TEST W-2. Студенти впродовж заняття продемонстрували вміння використовувати програму GRAF для побудови графіків та розв’язування рівнянь. Використання цих програм сприяють застосуванню сучасних форм і методів навчання, активізують розумову діяльність студентів, підвищують інтерес до вивчення предмету. 

Заняття проведено на високому організаційно-методичному рівні, впродовж якого викладач використовувала міжпредметні зв’язки з багатьма галузями знань (інформатикою, астрономією, географією, історією, мовою), продемострувала високий професійний рівень, досконале володіння матеріалом та методикою викладання.

 

Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики Відкрите заняття з математики