Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Наш дім - Felicita

Наш дім - Felicita

Наш дім - Felicita

Театральний капусник

 

І сум, і жаль, і висновки повчальні,

І слово непосильне для пера.

Душа пройшла всі стадії печалі

Тепер уже сміятися пора.

Рядки вірша Ліни Костенко стали поетичним епіграфом естрадної вистави, а девізом гасло «Сміємось і не здаємось!». Про це перед початком заявила студентка 4-го курсу Мар’яна Лісовик, для якої ця вистава – театральний капусник стала практичною роботою з режисури театралізованих заходів.

«Наш дім - Felicita», «Наш дім - щастя», наш дім – це наш коледж. Отже, темою всіх виступів: пародій, інтермедій, мініатюр, жартів вокальних номерів та відео сюжетів стало життя в рідному навчальному закладі, вірніше прагнення старшокурсників познайомити студентів 1-го курсу з особливостями спеціалізації видовищно-театралізованих заходів та студентського життя взагалі.

Студенти 4-го курсу побудували дійство за допомогою сценарного ходу – пошуку пуда солі, який мають з’їсти «першачки» за період навчання та музичного лейтмотиву – енергійної мелодії джайву та пісні «Felicita». Художній керівник курсу В. П. Ободовський заставив студентів продемонструвати розуміння сценічної дії в жанрі естрадно-розважальної вистави, відчуття слова і тонкощів гумору, пластики, ансамблю. Яскравою родзинкою театрального капусника стала пародія на сцену відомої всім вистави «Ромео і Джульєтта».

Першокурсники через жарти виявили своє бачення навчального процесу, весело «проаналізували» сторінки в соціальних мережах, телефонні ренгтони і навіть думки викладачів про студентів, щиро жили в запропонованих обставинах комічних етюдів, засвідчили свою приязнь до старших товаришів. Цьому їх навчала художній керівник курсу І. М. Красілич.

Студенти 250 групи, натхненні своїм художнім керівником І. А. Семенків, вкотре показали уміння розвивати сюжети в ліричних та жартівливих зорових піснях, фарсово розкрили «оригінальність» планів юнаків та потаємні мрії дівчат про велику сцену; поспішили першими в коледжі повіншувати перед усім улюблених викладачів з новорічними святами і одночасно пожалітися на гірку студентську долю під час сесії.

Третьокурсники (художній керівник Т. В. Бойчук) почали свій виступ зі стильної інтерпретації пісні гурту Bod Hot Chile Papers, через яку передали своє бачення студентських проблем. Далі розіграли сцену суперечки хлопців та дівчат за конспекти перед заліком. В цей конфлікт органічно був вплетений уривок із комедії М. Хайфеця «В очікуванні на нього», а кульмінацією виступу стала імітація справжньої байки. В ході цієї перебільшеної сутички першокурсники читали підтекст, що навчання на ВТЗ – це боротьба за першість, за кращі ролі, це самоствердження.

Глядачі оцінили елементи художнього оформлення, які виходили із єдиного задуму – пошуків мішків із сіллю, були заворожені різноманітністю і багатством костюмів, предметів реквізиту. Атмосферу, стрімкість дійства тримали музичні фонограми, які допоміг підібрати, змонтувати і вчасно ввімкнути наш не замінимий помічник і звукорежисер І. В. Форкун.

Багато веселих порад, побажань і навіть пам’ятних подарунків отримали першокурсники, для яких цей капусник став гарною посвятою в професію; щасливі і радісні моменти творчості пережили всі актори, а в дійстві взяли участь всі без винятку спеціалізації ВТЗ; заряд бадьорості, позитивних емоцій, піднесеного настрою та подиву отримала велика кількість глядачів – адміністрація коледжу, викладачі та студенти, батьки і друзі артистів, які щирими оплесками сприймали кожен жарт. І як нагорода всім учасникам естрадної вистави та викладачам комісії видовищно-театралізованих заходів щирі слова вдячності від директора коледжу Р. М. Нелюбова, виголошені зі сцени після закінчення заходу.

 

Козак О. В., голова циклової комісії ВТЗ

 

 

 Наш дім - Felicita Наш дім - Felicita Наш дім - Felicita Наш дім - Felicita Наш дім - Felicita Наш дім - Felicita Наш дім - Felicita