Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Казкові пригоди Маші і Ведмедя

Казкові пригоди Маші і Ведмедя

Казкові пригоди Маші і Ведмедя

Новорічний дитячий ранок

 

Напередодні Нового року в коледжі відбувся новорічний дитячий ранок «Казкові пригоди Маші і Ведмедя».

Ведуча заходу(Федорович О.) та  казкові герої: Маша  (Монько У.), Ведмідь (Бучок В.), Снігова баба (Іванішена А.), Лисиця (Колодій К.) Дід Мороз (Якимчук П.) та  Снігурочка (Войцехівська Я.) проводили ігри, конкурси, хороводи. Діти із задоволенням розповідали вірші, співали, танцювали та отримували призи і подарунки. Родзинкою ранку були: конкурс «Відгадай мультик», танок «Сніжинок», запалювання новорічних  вогників красуні ялинки. 

Новорічний дитячий ранок був підсумковим заняттям з навчальної практики студентів 367 гр. спеціалізації «Кіно-фото-відеосправа», під керівництвом  Ляшук Т.Є., голови циклової комісії культурологічних дисциплін. Активну участь в заході взяли Гасюк У. (418 гр.), Сомик Д. (4235) та  студенти-хореографи (24 гр.).

 

 

 

Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя  Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя Казкові пригоди Маші і Ведмедя