Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2019 (5)
Вересень 2019 (17)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (26)
Травень 2019 (19)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг

Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг

Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг

Година державності

 

22 січня в  бібліотеці коледжу відбувся цикл заходів до Дня Соборності України під гаслом: «Єдина і неподільна Україна». Організатори заходу – Осадчук Л.А., Владика Л.І., працівники бібліотеки та Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу: «Ми – за єдність», вручення національно-патріотичних знаків студентам та викладачам коледжу; «Україна – єдина», презентація книжково-ілюстративної виставки (Осадчук Л.А., завідуюча бібліотекою); «Ми за волю, ми за мир!», перегляд відеофільмів; «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», година державності (Владика Л.І., бібліотекар) та студенти: Гаврилюк А., Войт А., Задойний О., Боінчан А. (150 гр.), Пшечук Д. (350 гр.). 

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх знань з історії України.

  

 Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг