Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2021 (17)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » ЦК бібліотечних дисциплін » Ярмарок бібліотечних інновацій

Ярмарок бібліотечних інновацій

Ярмарок бібліотечних інновацій

 

О.Я.Павлюк,

заступник директора

з навчально-виховної роботи


21 травня  в  м. Києві в Українському домі відбувся ярмарок бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади», організований Українською бібліотечною асоціацією в рамках програми «Бібліоміст». Метою Ярмарку є демонстрація широкій громадськості засобів про те як сучасні бібліотеки надають нові послуги з використанням Інтернету та інформаційних технологій у співпраці з партнерами (неурядовими організаціями, ініціативними громадськими групами, місцевою владою, соціальними службами, закладами освіти, охорони здоров’я, тощо) розвивають свої громади.

Найкращі ініціативи, спрямовані на розвиток громад, на ярмарку представляли понад 30 українських бібліотек, а також гості з Румунії, Молдови, Польщі і Киргизстану. Обмін досвідом відбувся у форматі ток-шоу, а також під час неформального спілкування.

Усі, представлені на ярмарку заклади – справді сучасні бібліотеки, які успішно реалізують цікаві творчі проекти. Найбільший інтерес в учасників викликали тематичні експозиції, які і демонстрували інноваційні  напрямки діяльності бібліотек, окрема: «Бібліотека – центр громади», «Краєзнавчий інтерактивний туризм», «Служба книжкової навігації», «Електронний читальний зал та майданчик «Інтерсвіт» для незрячих». Бібліотечну спільноту Хмельниччини представляв центральна бібліотека м. Нетішин, яка презентувала проект «Спілкування з колишніми безробітними, які досягли успіху».

Для представників навчальних закладів, які здійснюють підготовку майбутніх бібліотекарів, були влаштовані міні-тренінги, дискусії, участь в творчих майстернях та знайомство з новими форматами презентацій, зокрема: освітніх інтерактивних методик викладання фахових дисциплін. На секційному засіданні Матей Новак, директор програми «Бібліоміст», вручив сертифікати про навчання за програмою «Бібліоміст», яке проходило на базі нашого коледжу в січні.

Родзинкою ярмарку стало спілкування  з  Віталієм Кличком, який висловив свою прихильність до бібліотек, цікаво було дізнатися, що його мати  – колишній бібліотекар, яка зуміла з дитинства привити йому любов не тільки до спорту, але і до книги.

Ярмарок  став доброю нагодою ознайомитись з інноваційними технологіями бібліотечної  роботи та розширив  можливості  спілкування та налагодження контактів.

 

 

 

Ярмарок бібліотечних інновацій Ярмарок бібліотечних інновацій Ярмарок бібліотечних інновацій