Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Наші – у зірковому виші

Наші – у зірковому виші

Наші – у зірковому виші

Профорієнтаційна екскурсія до КНУКіМу

 

26 березня студенти випускних курсів відвідали Київський національний університет культури і мистецтв в рамках програми “Абітурієнт-2015”. Організатори екскурсії — Ляшук Т. Є. та Яворницька Н. О., викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін.

До університету з’їхались абітурієнти з Хмельницької області, щоб особисто познайомитись із життям популярного ВНЗу і дізнатись про умови вступу та навчання, поспілкуватись з викладачами університету.

У холі головного корпусу гостей зустрічали представники факультетів, співробітники приймальної комісії та профорієнтаційний штаб “Абітурієнт-2015”. Вони з радістю відповідали на всі запитання випускників. Абітурієнти із цікавістю відвідали інститут готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, факультет музичного мистецтва, факультет режисури і шоу-бізнесу, інститут кіно і телебачення, факультет дизайну і реклами та інші структурні підрозділи університету.

Найкращі викладачі КНУКіМ презентували майбутнім студентам інноваційно обладнані навчальні лабораторії. Майбутні вступники відкрили для себе багато перспективних та нових спеціальностей,  які допоможуть їм сповна реалізуватися у професійному житті. Також абітурієнти познайомилися з порядком прийому до вишу, мали унікальну можливість дізнатись про все із перших уст й поспілкуватись із самим Михайлом Поплавським. Розмова з гостями була теплою, дружньою. Вступники ставили цікаві запитання, на які Михайло Михайлович залюбки відповідав, давав батьківські поради, життєві настанови.

Після творчої зустрічі студенти здійснили екскурсію визначеними місцями Києва, зокрема відвідали Андріївську церкву, Михайлівський золотоверхий собор та Золоті ворота. 

Профорієнтаційна зустріч залишила у студентів неповторні враження. Повертаючись додому, вони веселились та виконували пісні (гімн коледжу, “Ой на горі два дубки”, знамениту “Червону руту” та інші під супровід Сомика Дем'яна), які підносили настрій та додавали впевненості в тому, що наші студенти талановиті, і у майбутньому мають обрати найкращий творчий вуз.

  

 

Наші – у зірковому виші Наші – у зірковому виші Наші – у зірковому виші Наші – у зірковому виші Наші – у зірковому виші Наші – у зірковому виші