Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Хто зверху

Хто зверху

Хто зверху?

Конкурсно-розважальна програма

 

«Хто зверху»? Чоловіки чи жінки – ось у чому питання. Студенти 318 групи, викладач Яворницька Н. О. вирішили знайти на нього відповідь, адже бажання дізнатися,  хто кращий, розумніший і спритніший не покидає теперішню молодь. ХХІ століття – століття фемінізму і упередженого ставлення до жіночої статі і це викликає великий ажіотаж серед студентів.

У 11 аудиторії коледжу пройшов батл «Дівчата проти хлопців». Ведучими дійства були Андрій Ковальчук і Руслана Мостепанюк, які наповнили конкурс невимушеними жартами та забезпечили надійну підтримку учасникам. 

Учасниками ж були представники чоловічої та жіночої статі, а саме Валентин Веселовський, Якимчук Павло, Валентин Годованюк, Котик Вікторія , Самарук Олена та Кульчицька Тетяна.

Шоу було надзвичайно напруженим та веселим. Ще до виходу команд було проведено перше змагання – відеоконкурс.

Боротьба у наступних конкурсах  була надзвичайно напруженою. Капітани команд вирішували долю конкурсів старим дідівським способом «чу-ва-чі». У конкурсах «Живі літери», «Інтелектуальний»«Поїдання на швидкість», «Обмін ролями», «Зірки в ряд» та «Правда–Брехня» до останнього залишалась інтрига.

Отож, не зважаючи на додаткові запитання типу «Скільки відсотків жінок вибачили б зраду коханому?» та «Скільки відсотків чоловіків одягають чисті шкарпетки на перше  побачення?», все одно перемогла дружба! 

Підводячи підсумки, скажемо тільки одне: питання, хто ж таки зверху, так і не вирішено – суперечка відкрита до наступного батлу.


 

Хто зверху Хто зверху Хто зверху Хто зверху Хто зверху Хто зверху Хто зверху Хто зверху Хто зверху Хто зверху