Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Лютий 2019 (7)
Січень 2019 (14)
Грудень 2018 (25)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі

Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі

Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі

Участь викладачів циклової комісії бібліотечних дисциплін

у Всеукраїнській науково-практичній конференції

 

23 квітня викладачі коледжу Булаєнко В. О., Климчук Л. В., Никитюк С. С. та студенти спеціальності «Бібліотечна справа» взяли участь в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі», що проходила на базі бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. На пленарних засіданнях розглядалися питання: «Історія бібліотечної справи в Україні», «Бібліотечне краєзнавство та історико-регіональні дослідження», «Удосконалення традиційних форм і методів бібліотечної діяльності», «Тенденції та інновації в діяльності бібліотек вищих навчальних закладів». На науковому форумі виступали представники бібліотек ВНЗ з різних регіонів країни. Під час секційного засідання  Климчук Л. В. виступила з доповіддю «Внесок Кам’янець-Подільського технікуму політосвіти в становленні бібліотечної освіти на Хмельниччині у перші повоєнні роки». Никитюк С. С. розповіла про діяльність циклової комісії бібліотечних дисциплін та ступеневу освіту в коледжі.

Тісний зв'язок теорії та практики сприяє навчальному процесу студентів у поглибленні фахових знань і розумінню сучасних проблем бібліотечної справи.

  

Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі