Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2018 (10)
Вересень 2018 (18)
Серпень 2018 (2)
Липень 2018 (4)
Червень 2018 (12)
Травень 2018 (41)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі

Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі

Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі

Участь викладачів циклової комісії бібліотечних дисциплін

у Всеукраїнській науково-практичній конференції

 

23 квітня викладачі коледжу Булаєнко В. О., Климчук Л. В., Никитюк С. С. та студенти спеціальності «Бібліотечна справа» взяли участь в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі», що проходила на базі бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. На пленарних засіданнях розглядалися питання: «Історія бібліотечної справи в Україні», «Бібліотечне краєзнавство та історико-регіональні дослідження», «Удосконалення традиційних форм і методів бібліотечної діяльності», «Тенденції та інновації в діяльності бібліотек вищих навчальних закладів». На науковому форумі виступали представники бібліотек ВНЗ з різних регіонів країни. Під час секційного засідання  Климчук Л. В. виступила з доповіддю «Внесок Кам’янець-Подільського технікуму політосвіти в становленні бібліотечної освіти на Хмельниччині у перші повоєнні роки». Никитюк С. С. розповіла про діяльність циклової комісії бібліотечних дисциплін та ступеневу освіту в коледжі.

Тісний зв'язок теорії та практики сприяє навчальному процесу студентів у поглибленні фахових знань і розумінню сучасних проблем бібліотечної справи.

  

Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі Університетські бібліотеки в сучасному інформаційному просторі