Переможці «Подільської ліри»
Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського солоспіву ім. В. Заремби
У студентів свято
«Студентський ярмарок на Зарванській – 2017»
У ріднім слові – цілий світ
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2018 (30)
Лютий 2018 (23)
Січень 2018 (16)
Грудень 2017 (41)
Листопад 2017 (30)
Жовтень 2017 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Перша хорова асамблея

Перша хорова асамблея

  • 14-05-2015, 12:20
  • 594
  • 0
  • Новини, ЦК хорових та музично-теоретичних дисциплін

Перша хорова асамблея

Участь у мистецькому форумі 

 

14-15 травня 2015 року у Кам’янці-Подільському відбулась Перша хорова асамблея, в якій взяли участь кращі дитячо-юнацькі та студентські хорові колективи Хмельницької області, хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи, керівники хорів, викладачі хорових дисциплін початкових спеціалізованих та вищих мистецьких навчальних закладів області.

Організатори дійства — управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтв, управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

На базі коледжу відбулось урочисте відкриття та конференція викладачів хорових дисциплін на тему: “Хорова музика в контексті мистецької освіти”. З вітальним словом виступила т.в.о. директора коледжу Червінська І.Є.

В рамках  конференції обговорювались сучасні навчально-виконавські технології в хоровій освіті, історія розвитку хорового мистецтва Хмельниччини, творчий внесок подільських композиторів у хорове мистецтво, значення хорової духовної музики у вихованні дітей та молоді, питання методики та практики роботи з учнівськими та студентськими хорами. В концертній програмі взяла участь народна академічна хорова капела “Гомін” (художній керівник Боднар О. Л., концертмейстер Тимчук Г. І.).

  

 

Перша хорова асамблея Перша хорова асамблея Перша хорова асамблея Перша хорова асамблея Перша хорова асамблея Перша хорова асамблея Перша хорова асамблея