Зелене мистецтво
Мистецьке партнерство триває
Успішної професійної кар’єри, дорогі випускники! Урочистості з нагоди вручення дипломів
Місія «Ікс». Практична робота
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2019 (9)
Жовтень 2019 (17)
Вересень 2019 (23)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (25)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря

Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря

Курсова робота як важлива складова

професійної підготовки майбутнього бібліотекаря

Захист курсових проектів

 

20 травня 2015 року студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» захистили курсові роботи з навчальної дисципліни «Обслуговування в бібліотеці». Курсова робота є важливою складовою професійної підготовки майбутнього бібліотекаря.

Згідно з «Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах України» курсова робота виконується з метою закріплення, поглиблення і узагальнення знань, одержаних студентами за час навчання, та їх застосування до комплексного вирішення конкретного фахового завдання.

Курсова робота є одним із видів індивідуального завдання студенту з навчальних дисциплін: «Обслуговування в бібліотеці», «Професійна етика», «Управління діяльністю бібліотеки» та «Бібліографічна діяльність бібліотеки», що має кваліфікаційний характер, є самостійним науковим дослідженням студента і присвячене найбільш актуальним проблемам теорії і практики бібліотечної справи. Разом з тим курсова робота постає як один із дієвих засобів контролю за вивченням програмного матеріалу з фахових дисциплін, їх ключових розділів; сприяє більш свідомому оволодінню уміннями й навичками, прищеплює студентам інтерес до наукових досліджень, ініціює процес вироблення навичок самостійної творчої роботи. Вона вчить аналізувати практику роботи в сучасних бібліотечних установах, вдосконалювати набуті теоретичні знання, підтверджувати їх практичним досвідом.

Студенти випускної групи продемонстрували глибину оволодіння теоретичними знаннями, вміння користуватися науковими джерелами, в тому числі і електронними, навички послідовного обґрунтованого викладу матеріалу згідно змісту досліджуваної проблеми.

Комісія, до складу якої ввійшли викладачі фахових дисциплін: В. Булаєнко, Л. Климчук, С. Никитюк, О. Павлюк відзначили ґрунтовні роботи О. Сливи, К. Вершигори, Т. Ситник, А. Большовикової, А. Цимбалюк, які захистили наукові проекти на «відмінно». Оцінку «добре» отримали студенти О. Галецька, О. Швидюк, Н. Глюта.

Теми курсових проектів відображали сучасний стан розвитку бібліотечної справи і стосувалися ролі бібліотек в умовах інформаційного протистояння, інноваційним формам підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, соціологічним дослідженням, які проводяться бібліотеками, а також сучасним формам і методам соціокультурної діяльності бібліотек.

Курсова робота студентів у коледжі поклала початку їх подальшій професійній та науковій діяльності.

 

 

Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря Курсова робота як важлива складова професійної підготовки майбутнього бібліотекаря