Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Стежками рідного Поділля

Стежками рідного Поділля

Стежками рідного Поділля

Краєзнавчий екскурс

 

19 травня студенти-заочники спеціальності «Бібліотечна справа» разом з викладачами Булаєнко В.О. та Павлюк О.Я. відвідали бібліотеку-філіал с. Слобідка-Кульчієвецька.

Завідуюча бібліотекою Бичинська Т.С. здійснила екскурсію бібліотекою, познайомила з головними напрямками діяльності бібліотечної установи, провела майстер-клас з організації краєзнавчої роботи та поділилася досвідом співпраці з сільською громадою. Викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін подякували Тетяні Сергіївні за плідну співпрацю та вручили їй почесну грамоту від дирекції коледжу.

Краєзнавчу подорож студентів продовжила творча зустріч з Горбняком Т.В., який провів для них захоплюючу екскурсію до Бакотського скельного монастиря та на схилах Дністра презентував свою нову книгу «Гомін золотої долини», а також студенти мали добру нагоду познайомитися з творчим доробком Тараса Васильовича, зокрема його книгами «Давня Бакота», «До Бакоти: через віки» та  «Погасла зірка».

Закінчилась подорож екокраєзнавчою екскурсією до Совиного Яру, під час якої викладач Павлюк О.Я. познайомила студентів з його унікальними природними особливостями та легендами.

 

 

Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля Стежками рідного Поділля