КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Червень 2019 (10)
Травень 2019 (9)
Квітень 2019 (19)
Березень 2019 (23)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (14)
Корисні посилання
КПККіМ » Наші перемоги 2014-2015 н.р.

Наші перемоги 2014-2015 н.р.

  • 08-07-2015, 09:54
  • 981
  • 0
  • ---

Наші перемоги

2014-2015 н.р.

 

 

п/п

Дата,

Місце проведення

Прізвище, ім’я,

по батькові

 

Нагороди

1.

26 листопада 2014 року

м. Хмельницький

Ямчук Вікторія Вікторівна

ІІІ місце в ІІ обласному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

2.

12 грудня 2014 року

м. Хмельницький

Гасюк Уляна Михайлівна

ІІІ місце у номінації “Вокал” (старша вікова група) обласного фестивалю мистецтв “Кришталева зірка”

3.

12 грудня 2014 року

м. Хмельницький

Яричовський Роман Петрович

ІІ місце у номінації “Інструментальний жанр” обласного фестивалю мистецтв “Кришталева зірка”

4.

12 грудня 2014 року

м. Хмельницький

Сомик Дем'ян Григорович

ІІ місце у номінації “Інструментальний жанр” обласного фестивалю мистецтв “Кришталева зірка”

5.

14 лютого 2015 року

м. Хмельницький

Белінська Анастасія Юріївна

Гран-прі в номінації “Вокальна творчість (естрадний вокал)” 

ІІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв Зірковий крок – 2015

6.

14 лютого 2015 року

м. Хмельницький

Калмиков Олександр Олегович

І місце в номінації “Інструментальна (джазова) творчість”

ІІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв “Зірковий крок – 2015

7.

14 лютого 2015 року

м. Хмельницький

Яричовський Роман Петрович

ІІ місце в номінації “Інструментальна (джазова) творчість”   

ІІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв “Зірковий крок – 2015

8.

24 лютого 2015 року

м. Кам’янець-Подільський

Ямчук Віта Вікторівна

І місце в міській олімпіаді з української мови

9.

27 лютого 2015 року

м. Хмельницький

Ямчук Віта Вікторівна

ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови

10.

01 березня 2015 року

м. Кіровоград

Кирилов Віктор Владиславович

ІІ місце у номінації “Балалайка” у ХХ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах “Провесінь”.

11.

05 березня 2015 року

м. Чорний Острів

Веренчук Андрій Русланович

Гран-прі в обласному конкурсі читців, присвяченому 188-й річниці від дня народження Л.Глібова

12.

05 березня 2015 року

м. Чорний Острів

Ружицький Юрій Володимирович

І місце в обласному конкурсі читців, присвяченому 188-й річниці від дня народження Л.Глібова

13.

05 березня 2015 року

м. Чорний Острів

Хітрова Олександра Олегівна

ІІ місце в обласному конкурсі читців, присвяченому 188-й річниці від дня народження Л.Глібова

14.

05 березня 2015 року

м. Чорний Острів

Тимошенко Костянтин Дмитрович

ІІІ місце в обласному конкурсі читців, присвяченому 188-й річниці від дня народження Л.Глібова

15.

05 березня 2015 року

м. Чорний Острів

Молофій Анастасія Василівна

IV місце в обласному конкурсі читців, присвяченому 188-й річниці від дня народження Л.Глібова

16.

05 березня 2015 року

м. Чорний Острів

Степанець Ольга Сергіївна

IV місце в обласному конкурсі читців, присвяченому 188-й річниці від дня народження Л.Глібова

17.

11 березня 2015 року

м. Кам’янець-Подільський

Вергун Діана Богданівна

ІІІ місце в міській олімпіаді з інформатики

18.

28-29 березня 2015 року

м. Бердичів

Вермянська Надія Іванівна

І місце  у номінації «Документальне кіно» першого Міжнародного  кінофестивалю ім. Ф. Горенштейна «Зоряне містечко» за фільм «У надії жити»

19.

28-29 квітня 2015 року

м. Вінниця

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело»

Дипломант V регіонального конкурсу музично-виконавської майстерності

20.

30 квітня – 03 травня 2015 року

м. Дрогобич

Стояновський Артем Анатолійович

Диплом ІІІ ступеня VIII Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів

21.

30 квітня – 03 травня 2015 року

м. Дрогобич

Мазур Назар Анатолійович

Диплом  з відзнакою VIII Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів

 

 

 Спортивні нагороди

2014-2015 н.р.

 

 

п/п

Дата,

Місце проведення

Прізвище, ім’я,

по батькові

 

Нагороди

1.

24-26 березня 2015 року

м. Кам’янець-Подільський

Команда коледжу

(Криленко Д., Дідок Б. (44 гр.),

Тимошенко К. (350 гр.), Атаманюк Н., Іванова О. (24 гр.), Ковалишен Р. (250 гр.), Волощук П. (367 гр.), Мочалов М. (34 гр.)

ІІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед команд ВНЗ І-ІІ р.а.

2.

07-08 квітня 2015 року

м. Кам’янець-Подільський

Команда коледжу

(Хвостік Б.  (467 гр.), Мазур Н.  (323 гр.), Годованюк В. (113 гр.), Ямчук В. (24 гр.), Муштак Т.  (228 гр.)

ІІІ місце у міських змаганнях з настільного тенісу серед команд ВНЗ І-ІІ р.а.

3.

21-22 квітня 2015 року

м. Кам’янець-Подільський

Команда коледжу

(Бойко М., Товкало Б. (4235 гр.), Мазур Н. (323 гр.), Драгомерецький С. (250 гр.), Мельник Р. (128 гр.), Саган А. (267 гр.)

ІІІ місце у міських змаганнях з шахів серед команд ВНЗ І-ІІ р.а.