Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Ми – нація єдина

Ми – нація єдина

Ми – нація єдина

Урочистості до Дня знань

 

01 вересня відбулись урочистості до Дня знань. Організатор заходу – Красілич І. М., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

З початком навчального року студентів привітали Нижник С. В., директор коледжу, Гаврилюк П. В., заступник директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління культури та туризму Камянець-Подільської міської ради, Павлюк О. Я., заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи та нагородили грамотами кращих студентів за підсумками 2014-2015 навчального року.

Національно-патріотичне дійство: “Ми майбутнє твоє, Україно” підготували студенти: Гаврилюк А., Карпенко К., Козлов В., Прокоп’юк М., Харковлюк А. (250 гр.) та Підгорна Ю. (418 гр.).

Для викладачів та студентів працівниками бібліотеки (Осадчук Л. А., Владика Л. І.) було презентовано книжкову виставку «Золоті ключі краю» та тематичну поличку “Фахові періодичні видання – джерело професійної компетентності”. 

Навчальний рік розпочався з години патріотичного виховання Ми – нація єдина, яку провели куратори навчальних груп. Студенти-першокурсники відвідали музей історії коледжу, а також для них було організовано екскурсії Старим містом.  

  

Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина