Переможці «Подільської ліри»
Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського солоспіву ім. В. Заремби
У студентів свято
«Студентський ярмарок на Зарванській – 2017»
У ріднім слові – цілий світ
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2018 (28)
Лютий 2018 (23)
Січень 2018 (16)
Грудень 2017 (41)
Листопад 2017 (30)
Жовтень 2017 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Ми – нація єдина

Ми – нація єдина

  • 1-09-2015, 14:16
  • 1675
  • 0
  • Новини, ЦК видовищно-театралізованих заходів

Ми – нація єдина

Урочистості до Дня знань

 

01 вересня відбулись урочистості до Дня знань. Організатор заходу – Красілич І. М., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

З початком навчального року студентів привітали Нижник С. В., директор коледжу, Гаврилюк П. В., заступник директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління культури та туризму Камянець-Подільської міської ради, Павлюк О. Я., заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи та нагородили грамотами кращих студентів за підсумками 2014-2015 навчального року.

Національно-патріотичне дійство: “Ми майбутнє твоє, Україно” підготували студенти: Гаврилюк А., Карпенко К., Козлов В., Прокоп’юк М., Харковлюк А. (250 гр.) та Підгорна Ю. (418 гр.).

Для викладачів та студентів працівниками бібліотеки (Осадчук Л. А., Владика Л. І.) було презентовано книжкову виставку «Золоті ключі краю» та тематичну поличку “Фахові періодичні видання – джерело професійної компетентності”. 

Навчальний рік розпочався з години патріотичного виховання Ми – нація єдина, яку провели куратори навчальних груп. Студенти-першокурсники відвідали музей історії коледжу, а також для них було організовано екскурсії Старим містом.  

  

Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина Ми – нація єдина