КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Серпень 2019 (5)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (26)
Травень 2019 (19)
Квітень 2019 (24)
Березень 2019 (23)
Корисні посилання
КПККіМ » Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр

Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр

  • 16-07-2016, 10:47
  • 1345
  • 0
  • ---

Наші перемоги

2015-2016 н.р.


Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестрНаші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестрНаші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестрНаші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр

 Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр  Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр  Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестрНаші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр Наші перемоги 2015-2016 н.р. І семестр 

 

 

п/п
Дата, Місце проведення

Прізвище, ім’я,

по батькові
   Нагороди
1.

16-18 жовтня 2015 року м. Хмельницький  

 Театр-студія «На Зарванській»

 Диплом  за  перемогу у номінації «Дитяча вистава»

у першому театральному фестивалі «Комора»

2.

27 листопада 2015 року 

м. Хмельницький  

Народна академічна хорова капела «Гомін» 

Диплом І ступеня в номінації «Академічний хоровий спів» першого

обласного фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра» 

3.  27 листопада 2015 року
м. Хмельницький 
Ансамбль народної пісні «Джерело» 

Диплом І ступеня в номінації «Народний хоровий спів» першого

обласного фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра» 

4.  27 листопада 2015 року
м. Хмельницький 
 Підгорна Юлія Петрівна

 Диплом І ступеня в номінації «Народний хоровий спів» першого

обласного фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра»

5.

27 листопада 2015 року

м. Хмельницький  
 Кохан Богдан Володимирович

 Диплом І ступеня в номінації «Народний хоровий спів» першого

обласного фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра»

6.  27 листопада 2015 року
м. Хмельницький 
Лискун Яна Олегівна 

 Диплом І ступеня в номінації «Народний хоровий спів» першого

обласного фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра»

7.

05-06 грудня 2015року

м. Кам’янець-Подільський  
Сеник Анастасія Ігорівна 

 Диплом ІІ ступеня в номінації «Естрадний спів» (ІІІ вікова категорія)

ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»

8.

05-06 грудня 2015року

м. Кам’янець-Подільський  
Лискун Яна Олегівна 

Диплом ІІ ступеня в номінації «Естрадний спів» (ІІ вікова категорія)

ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015» 

9.

05-06 грудня 2015року

м. Кам’янець-Подільський  
 Ширяєва Юлія Віталіївна

Диплом ІІІ ступеня в номінації «Естрадний спів» (ІІ вікова категорія)

ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015» 

10.

05-06 грудня 2015року

м. Кам’янець-Подільський  
 Залевська Богдана Юріївна

Диплом ІІІ ступеня в номінації «Естрадний спів» (ІІ вікова категорія)

ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015» 

11.  05-06 грудня 2015року
м. Кам’янець-Подільський 
Кохан Богдан Володимирович 

 Дипломант конкурсу в номінації «Естрадний спів» (ІІ вікова категорія)

ІІ Всеукраїнського пісенного конкурсу «Талант-2015»

12.  14 грудня 2015 року
м. Хмельницький
Хітрова Олександра Олегівна 

 ІІІ місце в обласному етапі V Міжнародного

мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка

13.

21 грудня 2015 року

м. Хмельницький 
 Зуляк Наталія Максимівна ІІІ місце у ІІ етапі  Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика 
14.

25 лютого 2016 року

м. Хмельницький  
 Народний аматорський театр-студія «На Зарванській»

 Диплом  за  перемогу у номінації «Театральне мистецтво» в

обласному огляді-конкурсі «Лесина казка», присвяченому

145-й річниці від дня народження Лесі Українки

15.

25 лютого 2016 року

м. Хмельницький  
Гаврилюк Анна Сергіївна 

Диплом ІІ ступеня в номінації «Художнє читання» в

обласному огляді-конкурсі «Лесина казка»,

присвяченому 145-й річниці від дня народження Лесі Українки 

16.

25 лютого 2016 року 

м. Хмельницький  

 Студенти  350 групи спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи"

(Головата Ольга, Дудко Ірина, Зелінська Аліна,

Кравчук Олександра, Підгурська Наталя,  Шаховал Дарія)

Диплом ІІ ступеня в номінації «Театральне мистецтво» в

обласному огляді-конкурсі «Лесина казка»,

присвяченому 145-й річниці від дня народження Лесі Українки 

17.

Березень, 2016

м. Хмельницький 
Зуляк Наталія Максимівна 

 Диплом за ІІІ місце в обласному етапі XVI Міжнародного конкурсу

з української мови ім. Петра Яцика

18.  05 квітня 2016 року
м. Кам’янець-Подільський 
 Зуляк Наталія Максимівна

 ІІІ місце з інформатики у другому етапі міської олімпіади з

базових дисциплін серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Хмельницької області

19.  05 квітня 2016 року
м. Кам’янець-Подільський 
 Ільєва Оксана Віталіївна

 ІІІ місце з німецької мови у другому етапі міської олімпіади з

базових дисциплін серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Хмельницької області

20.

21-24 квітня 2016 року м. Рівне 

 Боднар Владислав Миколайович

 Диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації «Мідні духові інструменти»

(середня група) – туба, у сьомому Всеукраїнському відкритому конкурсі молодих виконавців (ансамблів) на мідних духових інструментах імені В’ячеслава Старченка 

21.

21-24 квітня 2016 року м. Рівне 

 Раїнчук Ігор В’ячеславович 

Диплом лауреата ІІІ ступеня в номінації «Мідні духові інструменти»

(середня група) - тенор, у сьомому Всеукраїнському відкритому конкурсі молодих виконавців (ансамблів) на мідних духових інструментах імені В’ячеслава Старченка  

22.  21-24 квітня 2016 року
м. Рівне
 Турик Іван Олегович 

Подяка за участь у сьомому Всеукраїнському відкритому конкурсі

молодих виконавців (ансамблів) на мідних духових інструментах імені В’ячеслава Старченка   

23.  21-24 квітня 2016 року
м. Рівне
 Гринжук Артем Русланович 

 Подяка за участь у сьомому Всеукраїнському відкритому конкурсі

молодих виконавців (ансамблів) на мідних духових інструментах імені В’ячеслава Старченка  

24.  22 квітня 2016 року
м. Кам’янець-Подільський
 Студенти спеціальності «Бібліотечна справа»

Диплом ІІІ ступеня  Кам’янець-Подільського державного історичного

музею-заповідника за перемогу у пішохідному квесті «Літературна спадщина Кам’янця” 

25.

Травень, 2016 року

м. Кам’янець-Подільський 
Студенти спеціальності «Бібліотечна справа» 

Гран-прі фестивалю у номінації «Духові інструменти»

українського Міжнародного музичного феєрверку 2016  

26.

Травень, 2016 року

м. Кам’янець-Подільський 
Стояновський Артем Анатолійович 

 Диплом лауреата (І премія) у номінації «Народні інструменти»

фестивалю українського Міжнародного музичного феєрверку 2016 

27.  Травень, 2016 року
м. Кам’янець-Подільський
Стояновський Артем Анатолійович 

Диплом учасника у номінації «Народні інструменти» за академізм

фестивалю українського Міжнародного музичного феєрверку 2016  

28.

Травень, 2016 року

м. Кам’янець-Подільський 
Мазур Назар Анатолійович 

Диплом лауреата (ІІ премія) у номінації «Народні інструменти»

фестивалю українського Міжнародного музичного феєрверку 2016  

29.

Травень, 2016 року

м. Кам’янець-Подільський 
Боднар Владислав Миколайович 

 Диплом лауреата (ІІ премія) у номінації «Народні інструменти»

фестивалю українського Міжнародного музичного феєрверку 2016 

30.

Травень, 2016 року

м. Кам’янець-Подільський 
Боднар Владислав Миколайович 

Диплом «За краще виконання твору українського композитора» у

номінації «Духові інструменти» фестивалю українського Міжнародного музичного феєрверку 2016  

31.  14-15 травня 2016 року
м. Вінниця
Ансамбль естрадного танцю «Каскад» 

 Диплом за І місце у  номінації «Сучасна хореографія» Всеукраїнського

фестивалю-конкурсу «Танцювальний оберіг» у рамках

Всеукраїнського конкурсу «Подільська весна – 2016»

32.

14-15 травня 2016 року

м. Вінниця 
Ансамбль народного танцю «Подільські візерунки» 

Диплом за ІІ місце у  номінації «Народна хореографія» Всеукраїнського

фестивалю-конкурсу «Танцювальний оберіг» у рамках Всеукраїнського конкурсу «Подільська весна – 2016» 

33.

26 червня 2016 року

м. Кам’янець-Подільський 
Григорків Юлія Тарасівна 

Грамота виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради

за активну життєву позицію, втілення в життя молодіжних проектів, 

організацію і проведення загальноміських заходів та з нагоди Дня молоді 

34.  26 червня 2016 року
м. Кам’янець-Подільський
Мостепанюк Руслана Олександрівна 

Грамота виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради за

активну життєву позицію, втілення в життя молодіжних проектів, 

організацію і проведення загальноміських заходів та з нагоди Дня молоді