Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2022 (4)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Жовтень 2021 (21)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Театральний фестиваль «Комора – 2015»

Театральний фестиваль «Комора – 2015»

Театральний фестиваль «Комора – 2015»

Участь студентів у фестивалі

 

16-18 жовтня в місті проходив перший відкритий театральний фестиваль «Комора», в якому демонстрували свої творчі роботи аматорські колективи з усієї України.

Відкрив фестивальну програму народний «Театр на Зарванській» нашого коледжу з виставою для дітей «Неймовірна мандрівка кота Фортуната і черепашки Лялі». Автор і режисер-постановник Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, художній керівник курсу. У виставі були задіяні студенти: Ольга Степанець, Андрій Веренчук, Олександра Хітрова, Дмитро Пшечук, Ольга Костей, Анастасія Молофій, Юрій Ружицький, Костянтин Тимошенко. Музичне оформлення здійснив Ігор Форкун.

Юні глядачі із захопленням спостерігали за пригодами Кота і Черепашки, а журі достойно оцінило роботу колективу дипломом «За краще виставку для дітей». Організатори фестивалю вручили пам’ятний подарунок – театральну маску, а літературне об’єднання «Phoenix», як приз глядацьких симпатій, свій літературно-мистецький збірник. Дуже приємно, що в цьому збірнику надруковані вірші викладача коледжу Ніни Іванівни Латюк. 

Також з радістю хочемо відзначити, що студенти IV курсу Дмитро Пшечук захищав честь ще одного міського театрального колективу («Тандем» РЦКіМ «Розмай» і був нагороджений дипломом «За кращу роль другого плану» у виставі «Мишоловка»). 

 

Театральний фестиваль «Комора – 2015» Театральний фестиваль «Комора – 2015»