Дев'ятий обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів мистецьких шкіл "Подільський дивоцвіт". Оголошення
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВна 2019-2020 навчальний рік
Поділля OPEN. Поетичний фестиваль
Дух генія вита Подільським краєм. Всеукраїнський конкурс читців
BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2019 (16)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (27)
Жовтень 2018 (30)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Навчання з пожежної безпеки

Навчання з пожежної безпеки

Навчання з пожежної безпеки

 

23 жовтня було проведено об’єктове тренування за темою: “Дії керівникого складу, комісії з НС, служб ЦЗ, формувань ЦЗ, усього персоналу Кам'янець-Поділського коледжу культури і мистецтв у разі виникнення локалізації та ліквідації пожежі в головному корпусі навчального закладу”.

Мета об'єктового тренування досягнута. Перевірено реальність плану реагування на НС коледжу. Особовий склад формувань ЦЗ одержав необхідні практичні навички в діях по ліквідації НС природного характеру та ліквідації умовної пожежі в головному навчальному корпусі. Оповіщення персоналу коледжу проведено своєчасно. На навчання були залучені:

- керівний і командно-начальницький склад - 15 чоловік;

- комісія з НС - 5 чоловік;

- формування ЦЗ - 39 чоловік;

- диспетчерська служба - 4 чоловік;

- медичні працівники - 1 чоловік;

- працівники і студенти - 155 чоловік;

- одиниць техніки - 2.

У ході підготовки та проведення тренування на належному рівні розроблено навчально-методичну документацію об’єктового тренування та проведено роздільні тренування формувань ЦЗ коледжу з ліквідації можливих НС, виконані необхідні роботи господарського призначення на території коледжу (відповідальний Гнатюк І.Д., начальник штабу). Кращий рівень підготовки при проведенні об'єктового тренування показали керівники формувань:

- санітарний пост – Вергун А. І.;

- пожежогасінняКомарницька Н. Д.;

- оповіщення та зв'язкуСаричев С. І.Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки Навчання з пожежної безпеки