КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2019 (4)
Квітень 2019 (18)
Березень 2019 (22)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Корисні посилання
КПККіМ » Про коледж » Спортивно-масова робота

Спортивно-масова робота

Спортивно-масова робота

 

Спортивно-масова робота

Гнатюк Іван Дмитрович,

керівник фізичного виховання

 

Фізична культура – складова частина загальної культури людини. У коледжі працюють спортивні гуртки та секції, палітра яких напрочуд розмаїта. Студенти займаються волейболом, баскетболом, настільним тенісом, футболом, легкою атлетикою, шахами та шашками. 

Керівник фізичного виховання Гнатюк Іван Дмитрович, викладач-методист, відмінник освіти України здійснює організацію спортивно-масової роботи в коледжі, а також:

- відповідає за виконання навчальних програм; 

- забезпечує необхідні умови для проведення занять з фізичної культури та організації фізкультурно-оздоровчих заходів у коледжі;

- здійснює систематичний контроль за проведенням занять з фізичної культури і фізичного виховання, а також занять з студентами, які за станом здоров’я займаються в спеціальній медичній групі;

- сприяє формуванню у студентів навичок самостійного виконання фізичних вправ. 

Шульс  Володимир Ярославович – викладач фізичного виховання. В 2005 році закінчив Кам’янець-Подільський державний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури та валеології, організатора туристичної роботи. В 2007 році отримав диплом магістра за спеціальністю  «Управління навчальним закладом» та здобув кваліфікацію керівника підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання). 

В коледжі  працює з 2009 року. У навчально-виховному процесі викладач запроваджує нові інформаційні технології, використовує різні форми та методи формування фізичних якостей і розвитку рухових навичок студенів, організовує спортивні конкурси та змагання. Науково-методична діяльність  полягає в розробці ним методичних рекомендацій, вказівок, наочних посібників, навчальних посібників з фізичного виховання, фізичної реабілітації, спортивного виховання. Розроблені  методичні матеріали для самостійної роботи з фізичного виховання передбачають можливість самоконтролю показників фізичного розвитку з боку студента.

Завідує кабінетом фізичного виховання,  діяльність якого спрямована на залучення студентів до занять фізичною культурою і спортом, популяризацію  здорового способу життя.  Тренує збірні команди  коледжу з футболу та настільному тенісу.  

Спортивні перемоги коледжу

• волейбольні команди коледжу – неодноразові призери області та міста серед команд ВНЗ І-ІІ р.а.;

• збірні команди коледжу активно приймають участь в міських змаганнях серед команд ВНЗ І-ІІ р.а., найкращих результатів досягли команди з волейболу, настільного тенісу, шахів;

• випускник коледжу І.Карбовський в складі збірної області потрапив у фінал першості України з волейболу серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.; 

Гордістю коледжу є випускники: В.Громова, чемпіонка спартакіади України з легкої атлетики серед команд училищ культури, Г.Гемба, О.Гавришко, О.Кисіль – чемпіони області з легкої атлетики серед середніх навчальних закладів; І.Луговик, С.Дудко, І.Гончарук, О.Дячишин, С.Федорів, О.Вапнічний, В.Шевчук, О.Шафалюк, С.Стрільчук – призери області з легкої атлетики; О.Моряк, С.Федорів, О.Вапнічний – чемпіони міста з легкої атлетики.; Студенти В.Слободян, к.м.с. призер України з художньої гімнастики, С.Стрільчук, чемпіон області з боксу. Федишина Анастасія – ІІ місце в IV Спортивних іграх школярів області 2012 року з легкої атлетики.

 

Спортивно-масова робота

Гнатюк І.Д. та Шульс В.Я.