Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Студентська рада » 25 успішних кроків студентської дирекції

  25 успішних кроків студентської дирекції

  25 успішних кроків студентської дирекції

  До ювілею з часу створення

   

  День студента – це свято всіх студентів коледжу. В коледжі створена  Рада студентського самоврядування, яка є лідером студентського колективу і об’єднує навколо себе творчі неординарні особистості, ініціює проведення творчих справ та дозвіллєвих заходів, а головне  є захисником прав та інтересів студентів.

  За традицією напередодні Міжнародного Дня студента в коледжі проводяться Дні студентського самоврядування,  презентується склад студентської дирекції, організовуються урочистості та розважальні заходи.

  Студентська рада коледжу створена 25 років тому і має свою історію та традиції святкування. Озираючись  на прожиті роки слід відзначити, що впродовж цих років змінювалась форма студентського управління та його лідери, але з кожним роком студентське самоврядування вдосконалювалось, наповнювалось новим змістом, розширялась його сфера дії, проте незмінним залишалось його гасло «Через інтереси студентів, силами самих студентів».

  Йшли роки, змінювались студентські директори та їх команди, але кожна з них залишала в історії навчального закладу свій власний неповторний слід, низку цікавих заходів та корисних справ. Кожен  студент-лідер був особистістю, мав власний імідж та авторитет.

  Леонід Кондратюк перший студентський лідер, який знаменитий ще і своєю платформою «Директор на один день», яка була прийнята студентською дирекцією і мала на меті – формувати організаторські навички студентів, враховувати вміння співвдносити власні інтереси з бажанням інших, прагнення працювати в колективі, навчити проявляти ініціативність та відчувати відповідальність за доручену справу.

  Розпочату справу активно продовжили команди студентських директорів – Сергія Якимчука,  Олександра Гнітецького та Олександра Омецінського. Найважливішим в їхній діяльності була організація команди КВК, її гучна перемога в міському конкурсі та заслужена першість на обласних змаганнях. А ще під час їх правління започатковано проведення тижнів груп «Скільки нас? Які ми?» та «Студентської середи». Ці заходи сприяли виявленню в студентському середовищі не конкретного лідера, а колективного – навчальну групу, визначенню її рейтингу та переможця – «краща студентська група року».

  Відповідальність за доручену справу, творчий пошук, ініціативність, толерантність – головні риси студентської дирекції, яку очолив Руслан Шеремета. Особлива увага приділялась проведенню Днів студентського самоврядування, до яких «команда» готувалась дуже ретельно, підбирались дублери «викладачів», перевірялась їх готовність до занять, а також започатковано проведення «студентських педрад», на яких розглядалися  підсумки проведення днів самоврядування. Студентська дирекція стає ініціатором проведення студентського бал-карнавалу в Тетянин день, Андріївських вечорниць та свята дівочої долі на Катерини.

  Сьогодні в нашому педагогічному колективі працюють дуже талановиті наші випускники – Тетяна  Столаба (Городиська) та Ольга Боднар (Возович), а  працювали вони саме в команді Руслана Шеремети. І ми впевнені, що лідерські навички вони здобули працюючи в студентській дирекції.

  Студентська дирекція на чолі з Іриною Степановою продовжує цікаві справи своїх попередників, але водночас започатковує проведення студентських капусників, Днів Святого Валентина та посвяти в професію.

  Ірина Щерба та її команда спрямували свою діяльність на розвиток власного «Я» кожного студента, розкриття та розвиток його здібностей, прагнення допомогти кожному самовизначитись. В цей час починає діяти студентська відеостудія «Вітаю», створюється студентська картинна галерея, прес-центр випускає  цікаві номери «Студентського вісника». Народжуються нові студентські свята – осінній бал та конкурс «Зоряний шлях».

  Вдало організовані вибори до міського молодіжного парламенту, активізація роботи студентської Ради в гуртожитку, визначення рейтингу популярності студентів за результатами аналізу картотеки заохочень та покарань студентів, - ось неповний перелік справ студентської дирекції, яку очолював Максим Морозов.

  Студентська дирекція  під керівництвом Дідуха Тимофія, продовжуючи традиції своїх попередників, проводять цікаві конкурсні програми, спортивні змагання, туристичні походи, екскурсії. Розпочинається випуск студентської газети «Лідер», стартує творчий навчально-виховний проект  «Я - лідер». Під час презентації складу студентського самоврядування студентський директор представляє програму дій на рік, знайомить із діловим досьє учасників ради, виходить в ефір із святковою програмою відеостудія, оголошується переможець конкурсу «Студент року». А також студентська дирекція бере участь в обласній мистецько-публіцистичній акції «Подільський Оскар – 2002»  та отримує перемогу в номінації «Громадська організація року»; тренінгу «Мистецтво бути керівником»; обласній науково-практичній конференції «Студентське самоврядування – школа лідерства і партнерства», яка проводилась на базі нашого навчального закладу.

  Студентське самоврядування, яким керує Віталій Ляшук, знову отримує перемогу в «Подільському Оскарі – 2003». Велика увага приділяється згуртуванню учасників самоврядування через організацію екскурсій до Бакотського скельного монастиря та Кривчанської кришталевої печери. Цікаві подорожі, активний відпочинок, чудовий настрій та міцна студентська дружба залишили незабутні спогади про роки навчання в коледжі.

  Завдяки спільним прагненням дирекції та студентської ради під керівництвом Іванни Литвиненко запроваджується публічне обговорення навчальних проблем студентського колективу на спільних з адміністрацією та студентським профкомом круглих столах, роботи через скриньку довіри, участь голови та членів студентської дирекції у засіданнях педагогічної ради та адміністративних нарад. Ключова справа – соціологічне опитування «Куратор очима студентів» в рамках конкурсу «Куратор – 2003».

  Команда лідерів під керівництвом Романа Кукурудзи продовжує традиції попередників, організовує змістовні дні студентського самоврядування, цікаві концертні програми, займаються вирішенням покращення умов навчання та виховання студентів.

  Тарас Греськов – надзвичайно яскрава, креативна особистість, студентський лідер, який залишив в літописі історії студентського самоврядування багато нових ідей, зокрема відновлення навчання учасників студентської дирекції за творчою навчально-виховною програмою «Я – лідер», участь у ІІ Міжрегіональному молодіжному форумі «Якою бути Україні» (м. Коблево) та ініціювання проведення студентського «Оскару».

  Командою Дмитра Осики запроваджено проведення творчих діалогів зі студентськими лідерами ВНЗ І-ІІ р.а. міста, під час яких вони  вивчали досвід роботи студентської ради, проведення днів студентського самоврядування та проведення презентації «Хто є хто в студентській дирекції».

  «Зіркова» - таку назву заслужено носила команда Анастасії Пивоварової, яка двічі виборювала призові місця (2008 – ІІ, 2009 – І) в обласному конкурсі «Студент року». Майже повний склад студради брав участь в конкурсних змаганнях, що засвідчує високий авторитет її лідера. Проведення конкурсів краси в коледжі, створення портфоліо студентської дирекції – формула успіху Анастасії Пивоварової.

  Інні Горбатюк завдячує студентство не тільки цікавими концертними програмами, благодійними акціями, але і поїздками  в Львів та Карпати.

  Колектив студентських лідерів під керівництвом Катерини Петрової бере участь в складі делегації студентської молоді у міській акції «Посади дерево», міському конкурсі «Різдвяна зірка» та здобуває першість. Під  час святкування Дня студента відбувається неформальне спілкування в музеї коледжу  дирекції та студентської дирекції «Святкуємо разом», визначається «Студент року» в номінаціях: «Кращий медійник», «Кращий спортсмен», «Студент-відмінник». Організовуються благодійні акції для дітей-сиріт. Активні учасники студентської дирекції нагороджуються поїздкою до спортивно-розважального комплексу «Мигово», відвідують Софіївський парк (м. Умань) та вінницькі фонтани.

  Двічі студентство коледжу  обирало Уляну Гасюк студентським директором. Цікаві розважальні шоу-програми, дні студентського самоврядування, активна участь у міському молодіжному парламенті та навчання на факультеті муніципального управління міської ради – ось неповний перелік творчих справ команди Уляни Гасюк.

  В цьому році студентство теж зробило свій вибір, обравши своїм лідером Юлію Григорків. Але якою буде її команда і який слід вона залишить в історії самоврядування коледжу, на це запитання дасть відповідь завтрашній день. А наразі ми можемо тільки сподіватися і вірити, що сталі традиції, досвід та надбання попередників зробить студентське самоврядування ще авторитетнішим і привабливішим, а студентська дирекція зуміє об’єднати навколо себе всіх, хто прагне діяти, творити творчо та неординарно жити.

                                                                   

  Павлюк О.Я., заступник директора 

  з навчально-виховної роботи

   

  25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції 25 успішних кроків студентської дирекції