Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2022 (4)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Жовтень 2021 (21)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Шановні студенти!

Шановні студенти!

Шановні студенти!

 

Шановні студенти!

Прийміть найщиріші вітання з “професійним” святом!

Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу. Це день студентської солідарності, що не має меж та кордонів, а також символізує об’єднання всіх, хто прагне до вершин знань, суспільного самоутвердження та прогресивних змін.

Студенти завжди були авангардом української молоді. Саме від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє нашої держави. 

Бажаємо вам успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, щастя, злагоди й любові!

 

З повагою,

педагогічний колектив та

працівники коледжу 


 

Шановні студенти!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем студента! Студентські роки - найкращий період життя, сповнений незабутніх моментів та яскравих вражень. Студентська молодь вирізняється творчим мисленням, безкомпромісністю та небайдужою життєвою позицією, залишаючись завзятою та прогресивною частиною суспільства, для якої немає нічого недосяжного. Ви - надія країни, майбутня інтелектуальна еліта нації, яка здатна забезпечити в подальшому соціально-економічний розвиток та духовне збагачення нашої держави.  Нехай відчуття радості студентських років залишається з вами надовго.

Бажаю вам успіхів у навчанні, оптимізму та натхнення задля нових звершень в ім’я України

 

З повагою,

директор коледжу С.В.Нижник 


  

Шановні студенти!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем студента – святом молодості, постійних відкриттів та креативної творчості!

Студентські роки назавжди залишаться у вашій пам’яті як період вашого становлення як фахівців, час випробувань, творчого натхнення, пізнання себе та навколишнього світу. Переконана, що за роки навчання в коледжі ви використаєте весь потужний науковий і творчий потенціал для здобуття знань і духовного зростання. Упевнена, що кожен із вас займе в суспільстві гідне місце, визнання та пошану.  

Бажаю вам міцного здоров’я, великого кохання, досягненню значних творчих здобутків, щоб наш навчальний заклад пишався своїми випускниками.

 

З повагою, заступник директора

з навчальної роботи І.Є.Червінська


 

Шановні студенти!

Студентські роки – це незабутні й неповторні роки у житті кожної молодої людини, яка здобуває знання у вищих навчальних закладах. Це пора романтики і кохання, самостійних кроків у житті, оволодіння професією, формування особистості, становлення громадянської позиції.

Студенти коледжу – це майбутні фахівці культури, викладачі мистецьких закладів, керівники творчих колективів та студій. Висловлюю впевненість у ваш ентузіазм, авторитет, працелюбність, завзятість та успіх у всіх нових справах та починаннях. 

Бажаю здійснення усіх ваших мрій. І нехай кожен із вас зможе реалізувати себе у подальшому житті

 

З повагою, заступник директора

з навчально-виховної роботи

О.Я.Павлюк


 

Шановні студенти! Шановні студенти! 

Щиро вітаємо вас із Днем студента – святом, яке для кожного асоціюється з молодістю, романтикою, палким бажанням досягнути вершин знань й самоствердження. Цей день об’єднує всі покоління студентів, як теперішніх, так і колишніх.

Студентство є найбільш прогресивним прошарком суспільства. Українська нація покладає на вас великі надії. Ми хочемо бачити вас активними творцями нової формації, палкими патріотами своєї країни. 

У цей святковий день бажаємо вам миру й добра, успіхів у навчанні, гармонійного духовного та фізичного розвитку, творчих та інтелектуальних звершень в ім'я нашої батьківщини.

 

З повагою, завідуючі відділеннями

Н.І.Латюк

Н.Г.Лугачова


 

Шановні студенти! Шановні студенти! 

Студентам завжди були притаманні такі важливі й значимі риси як патріотизм, волелюбність, новизна, соціальна активність, та оптимізм. Ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, сприятиме соціально-економічному розвитку країни та духовному її зростанню.

У цей знаменний день хочеться вам побажати, щоб роки навчання у Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв  запам’яталися вам на все подальше життя, стали для вас стартовим майданчиком у професійній кар’єрі,

вашому громадянському становленні.

Нехай у цей день ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.

 

З повагою, завідувач 

навчально-виробничою практикою В.М.Корчук 

Методист Л.А.Григорків