Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Плануємо майбутню професійну кар’єру

Плануємо майбутню професійну кар’єру

Плануємо майбутню професійну кар’єру

Екскурсія до Київського національного університету культури і мистецтв

 

31 жовтня студенти випускних курсів відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Екскурсію організувала Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін.

Щиро і привітно нашу делегацію зустріли студенти штабу «Абітурієнт». Після реєстрації і сніданку відбулася екскурсія по різних факультетах університету. Особливо сподобались студентам – інститут готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, факультети кіно і телебачення, хореографічного мистецтва, музичного мистецтва, журналістики та міжнародних відносин. Викладачі навчального закладу ознайомили студентів з умовами вступу на навчання та перспективою на майбутнє. Студенти  спеціальності «Хореографія» були присутніми на майстер-класі викладача Цветкової та занятті з класики. А студенти спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» прослуховувались на факультеті музичного мистецтва. Цікавою та змістовною була зустріч із завідуючим кафедрою духових інструментів Романовським В.О., який є випускником нашого коледжу. Викладачі університету дали поради до вступу та настанови для майбутнього саморозвитку. Під час екскурсії студенти зустріли випускників 2015 року Лісовик М., Стецюка В., Масловського В., Павлюк М., які розповіли про своє навчання, побут та життя в столиці. Відбулась і  традиційна зустріч з ректором університету М.М.Поплавським, який розповів про свою творчу біографію, кар’єру, умови вступу  до вишу, а також відповів на численні запитання студентів з різних областей України, які теж прибули на екскурсію. 

Після обіду ми поїхали додому. Дорогою співали, веселились, жартували. Студенти отримали велике задоволення від поїздки та більше дізнались про діяльність навчального закладу.

 

Плануємо майбутню професійну кар’єру Плануємо майбутню професійну кар’єру