Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Від студентів..., про студентів..., для студентів...!

Від студентів..., про студентів..., для студентів...!

Від студентів..., про студентів..., для студентів...!

Цикл заходів до  Міжнародного дня студента та

25-річчя студентського самоврядування

 

У святково прикрашеному фойє коледжу у музичному супроводі  оркестру духових інструментів студентів зустрічали викладачі комісії культурологічних дисциплін Вергун А.І., Лугачова Н.Г., Яворницька Н.О. та вручали їм перепустки на святкову дискотеку.

У центрі міста було проведено святковий флешмоб “У ритмі студентського серця”, в якому взяли участь творчі колективи коледжу:  оркестр духових інструментів, вокальний ансамбль, студенти спеціальності “Хореографія”. Захід було проведено з метою популяризації творчих спеціальностей коледжу.

Театралізований тематичний концерт “Від студентів..., про студентів..., для студентів...!” розпочався з урочистостей з нагоди 25-річчя з часу створення студентської ради. Павлюк О.Я. здійснила екскурс в історію студентського самоврядування та презентувала новий склад студентської ради з показом відеослайдів. Зі словами привітан-ня до студентів звернулися директор коледжу Нижник С. В., директор департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради А. Кузема, начальник управління культури і туризму Кам'янець-Подільської міської ради П. Гаврилюк та нагородили грамотами і подяками студентів-учасників студентської ради. У театралізованому тематичному концерті взяли участь запрошені  гості - випускники коледжу: Пивоварова А., Белеуш А., Фокшек О., Гончарова С., Кукурудза Р., Пухкий В., комік-гурт “Смайлик” (Дубінський Р., Падура Р., Цимбалістий А.), Гаврилюк П. та Чорній А. У святковій програмі високу виконавську майстерність та віртуозність продемонстрували викладачі коледжу: Боднар О.Л., Свідерський М.О., Воробйова О.С., Котюк О.Р., Пшинешнюк С.С., Хіміч О.В. Музичні привітання супроводжувались демонстрацією відеороликів  “З Міжнародним днем студента”, “Я дочекаюсь тебе”, “Як викладачі були студентами”, “Студенти бувають різні”, “Як навчаються майбутні зірки”, “Як провели День студента”. На заключення концертної програми прозвучало музичне вітання “А ми бажаємо вам добра” у виконанні вокального ансамблю (керівник - Мечак Л.М.). Ведучі театралізованого тематичного концерту: викладачі - Семенків І.А. (режисер-постановник) та Бойчук Т.В., студенти - Клімов О.(350 гр.) та Тимошенко К. (4235 гр.).

Цикл святкових заходів завершився дискотекою “У стилі ретро”  (організатор – студентська дирекція, оформлення - Григорків Л.А.).

Святкову атмосферу яскраво підсилили оригінальні привітання у фойє та викладацькій коледжу “17 листопада - Міжнародний день студента”, “Тонкощі студент-ського життя”, “Характеристика студентів”,  “Студент К-ПККіМ”, “25 успішних років студенського самоврядування”, “Правила студентського життя”, символіка “Побажання студентам  коледжу”, “Шановні викладачі, з Днем студента”.

У проведенні святкового заходу технічну допомогу надали викладачі  та працівники коледжу: Василенюк В.М., Горна Л.А., Форкун І.В.;   Бабич А.М., Брозницький О.О., Васильєва Т.С., Гончаров Д.В., Саричев С.І.; бібліотекарі Осадчук Л.А., Владика Л.І; студенти 350 гр. (куратор Семенків І.А.), 367 гр. (куратор Желіховська М.В.); 267 гр. (Вергун Д., Дрона Л., Сабадаш М., Підлужна Х.) та Зозуля О. (228 гр.). Відео - та фотозйомку забезпечили студенти Білоус Т., Тимінський М. (467 гр.), Комарніцька А., Мельник О., Митюк І. (367 гр.),  Вергун Д. (267 гр.).

Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...! Від студентів..., про студентів..., для студентів...!