Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці»

Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці»

Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці»

Участь у презентації музейної експозиції

 

11 грудня у міській картинній галереї відбулося відкриття музейної експозиції «Подільська світлиця», в якому взяли участь студенти під керівництвом Ляшук Т.Є., Яворницької Н.О., викладачів циклової комісії культурологічних дисциплін.

Студенти Мостепанюк Р., Котик В., Косарєва Н., Ковальчук А., Кульчицька Т., Самарук О., Веселовський В., Якимчук П. (418 гр.); Сеник А., Раїнчук І., Богайчук О., Головко Б., Годліський Г. (4235 гр.); Атуліна М. (328 гр.) представили обряд проведення Андріївських вечорниць – одного з найулюбленіших свят української молоді.

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх умінь з організації культурно-дозвіллєвих заходів.

 

 

Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці» Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці» Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці» Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці» Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці» Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці» Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці» Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці» Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці» Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці»  Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці» Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці» Андріївські вечорниці у «Подільській світлиці»