Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2021 (17)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Поради від професіоналів

Поради від професіоналів

Поради від професіоналів

Заняття на базі бібліотеки

 

10 грудня відбулося заняття-екскурсія на базі відділу обслуговування Кам’янець-Подільської районної центральної бібліотеки з дисципліни «Управління діяльністю бібліотек» (викладач Павлюк О.Я.).

Завідуюча відділом обслуговування Клімова О.М. презентувала нові надходження книг за державною програмою «Українська книга» та поділилась досвідом складання річного плану роботи. Бібліотекар-координатор Кукурудза М.В. здійснила огляд web-сайтів бібліотек, на яких розміщені методичні рекомендації з  планування, а Проскуріна Л.О., завідуюча бібліотекою-філіалом с. Врублівці, познайомила з технологією планування сільської бібліотеки. 

Під час заняття студенти ознайомились з річним планом роботи, проаналізували його розділи, взяли на замітку цікаві назви та  інноваційні форми роботи і отримали поради від професіоналів як уникнути помилок при плануванні. Отже, закріплення вивченого матеріалу на практиці  є запорукою ґрунтовної підготовки фахівців бібліотечної галузі.

 

 

Поради від професіоналів Поради від професіоналів Поради від професіоналів Поради від професіоналів Поради від професіоналів