Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем!

Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем!

Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем!

Конкурс професійної майстерності

 

21 грудня  відбувся конкурс професійної майстерності  «Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем!». Організатори заходу - Григорків Л.А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів та студенти 4235 групи.

В конкурсі взяли участь студенти різних спеціальностей. Учасники були поділені на команди: «Народжені перемагати» (Годлівський Г., Турик І., Мазур Н., Сеник А., Волощук П.) та «Всі дівчата, як дівчата, ну а ми найкращі». (Машталір А., Федорович О., Косарєва Н., Сеник А., Мостепанюк Р.). В народознавчому блоці, який складався з конкурсів: «Нового навчався, а старого не цурайся», «Одна голова добре, а п’ять краще», «Легше на душі стане як пісня до твого серця загляне» студенти продемонстрували знання з народознавства, фольклору, традицій та звичаїв українського народу. У конкурсах культурологічного блоку: «Культурологічний бліц», «Величне мистецтво гармонії звуку» «Відчуй себе генієм пензля» учасники показали знання з  історії своєї держави та теорії  культури. Останній блок у програмі був побудований з теорії та методики організації культурно-дозвіллєвої діяльності і складався із креативних конкурсів: «З півслова», «Арт-постер», «Універсальний солдат дозвілля».  Конкурсна програма була цікавою і надзвичайно веселою. Всі команди показали себе як найкраще, але все ж таки кращою виявилась команда дівчат, яка отримала перемогу.

Участь у конкурсі  продемонструвала уміння студентів працювати  у команді, їх згуртованість та творче вирішення конкурсних завдань. 

 

Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем! Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем!