Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2018 (10)
Вересень 2018 (18)
Серпень 2018 (2)
Липень 2018 (4)
Червень 2018 (12)
Травень 2018 (41)
Корисні посилання
КПККіМ » Про коледж » Латюк Ніна Іванівна

Латюк Ніна Іванівна

 Латюк Ніна Іванівна

 Латюк Ніна Іванівнаметодист відділення


Денне відділення як структурний підрозділ коледжу

Денне відділення є одним  із структурних підрозділів коледжу з організації та здійснення контролю за навчально-виховним процесом.

Безпосереднім організатором контролю на відділенні є завідуючий відділенням. Основними напрямами діяльності є удосконалення, попередження, виявлення та усунення недоліків навчального процесу; пошук шляхів покращення роботи на відділенні; посилення відповідальності викладачів та студентів за результатами педагогічної та навчальної діяльності.

Особливе місце у роботі завідувача відділенням займає контроль якості проведення навчальних занять викладачами, рівень абсолютної й якісної успішності студентів, відвідування навчальних занять студентами, виконання графіку навчального процесу, ведення навчальної та звітної документації, проведення екзаменаційних сесій.

Завідуючий відділенням бере участь у методоб’єднаннях голів циклових комісій, засіданнях кураторів академічних груп, педагогічних радах з питання аналізу успішності студентів коледжу за результатами екзаменаційних сесій. 

Завідуючий відділенням контролює виконання викладачами та студентами Правил внутрішнього розпорядку, відповідає за проведення батьківських зборів та зборів студентів коледжу за підсумками успішності в навчальних семестрах, виконує обов’язки члена стипендіальної комісії, готує пропозиції по відділенню щодо покращення навчально-виховного процесу, а також проводить виховну роботу з невстигаючими студентами та їх батьками.