Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Готуємось до атестації

Готуємось до атестації

Готуємось до атестації

Відкрите заняття з німецької мови

 

03 березня викладачем циклової комісії загальноосвітньої підготовки Бурячок Н.В. було проведено відкрите заняття з німецької мови в групі (14, 123, 150, 167)   на тему  «Засоби сучасної комунікації».

Заняття розпочалось із мовленнєвої зарядки. Актуалізація опорних знань студентів відбувалась в активній формі – студенти представляли відеопрезентації про німецьких художників. Під час подачі нової теми викладачем використовувались вправи на закріплення нових лексичних одиниць (читання та переклад тексту, діалогічне мовлення, робота з картками, аудіювання, кросворд, відеоперегляд) та міжпредметні зв’язки з українською мовою, інформатикою, історією мистецтв. Вчасно підведені підсумки заняття: повторення нової лексики та відповіді на запитання, а також повідомлено про домашнє завдання, здійснено інструктаж щодо його виконання. 

В обговоренні заняття взяли участь представники адміністрації та викладачі циклової комісії, які констатували, що заняття проведено на високому методичному рівні, чітко витримана його структура, викладач продемонструвала досконале володіння матеріалом та методикою викладання.

  

Готуємось до атестації Готуємось до атестації Готуємось до атестації Готуємось до атестації Готуємось до атестації Готуємось до атестації Готуємось до атестації Готуємось до атестації Готуємось до атестації