КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Серпень 2019 (5)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (26)
Травень 2019 (19)
Квітень 2019 (24)
Березень 2019 (23)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Поезія в серцях

Поезія в серцях

Поезія в серцях

Поетичні читання

 

21 березня відзначався Міжнародний день поезії. Студенти 1-3 курсів спеціальності «Бібліотечна справа» та ІІ курсу заочної форми навчання організували та провели поетичні читання «Поезія в серцях».

Центром уваги поетичної спільноти нашого коледжу була збірка віршів Ніни Іванівни Латюк «Босоніж по стерні». Ці поезії дуже полюбилися нашим студентам саме тим, що вони дуже щирі, світлі, натхненні, написані серцем. Н. І. Латюк розповіла, як народилася ця збірка та зачитала уривки із рецензії О. Будзея, опублікованої в газеті «Подолянин».

Викладач коледжу Булаєнко В. О. підвела підсумки поетичного фестивалю, який відбувався у місті. Вона зачитала вірш «Мамо» подільського поета Віталія Михалевського із збірки «Невиправний романтик, або як я провів літо». Студенти читали поезії із збірки «Босоніж по стерні», які їм найбільше сподобалися: Михайловська І. «Витоки», Гарук О. «З чужого раю», Маркітан І. «Весняне», Кадинська Ю. «Весна у Кам’янці». Звучали й інші поетичні твори: Абросімова Д. «Є світ, де немає війни» (вірш із соціальних мереж, автор невідомий), Андрухова О. «Мамо. не плач, я повернусь весною», Поян А. «Я просто жінка» . Присутнім сподобався авторський вірш студентки ІІ курсу спеціальності «ВТЗ» Шупен Т. «Поезія».

Поезія – це не просто римовані рядки, це – стан душі, це – почуття, що переповнюють серця. Саме тому поезію люблять, читають, творять.

 

Стрельчук Ю.

студентка 350 групи

 

 

Поезія в серцях Поезія в серцях Поезія в серцях Поезія в серцях Поезія в серцях Поезія в серцях Поезія в серцях Поезія в серцях Поезія в серцях Поезія в серцях Поезія в серцях Поезія в серцях