Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2019 (2)
Листопад 2019 (25)
Жовтень 2019 (27)
Вересень 2019 (24)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Бібліотека » Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

Світ періодики: знання та інформація

Віртуальна виставка періодичних

видань, які отримує бібліотека

 

Періодичні видання, тобто газети та журнали, відіграють значну роль у житті кожного науковця, студента, оскільки в них друкується найактуальніша інформація за найкоротший термін часу.

Перші газети з’явились в Європі близько 1650 р. (після винайдення друкарського верстата). Прообразом газети вважаються древні рукописні зведення новин. У Венеції у XVI ст. за таке зведення платили дрібну монету – gazzetta. Звідси і назва періодичного видання.  

Перший у світі журнал «Журнал де саван» випущений у 1665 році у Франції. В Україні журнал з’явився на початку ХІХ ст. (сатиричний «Харковский Демокрит», 1816 р.).

 

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

Газета «Урядовий кур'єр» — щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. Засновник — Кабінет Міністрів України. Газета виходить з жовтня 1990 року. Мова видання — українська. Періодичність — п'ять разів на тиждень. Входить до першої трійки найтиражніших видань в Україні. Загальний наклад 500 тисяч примірників на тиждень.

«Урядовий кур'єр» оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу. Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України, «Урядовий кур'єр» першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів набирає чинності з дня публікації в «Урядовому кур'єрі».

 

ukurier.gov.ua/uk/

facebook.com/Uriadovyi/

uk.wikipedia.org/wiki/Урядовий_кур'єр

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Голос України» — українська газета, офіційний друкований орган Верховної Ради України. Виходить з 1 січня 1991 року п'ять разів на тиждень.

Відповідно до Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» у газеті публікуються Закони України,постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, постановиВерховного Суду та Конституційного Суду України, рішення органів місцевого самоврядування, іншінормативно-правові акти.

 

golos.com.ua

golosukraine.com

uk.wikipedia.org/wiki

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Культура і життя» — загальнодержавна українська щотижнева газета. Засновники видання —Міністерство культури України, Центральний комітет профспілки працівників культури України, трудовий колектив редакції. Видавець — ДП «Національне газетно-журнальне видавництво». Заснована 7 жовтня 1923 року під назвою «Література, наука і мистецтво» як додаток до газети «Вісті ВУЦВК». Спочатку видавалася у Харкові. У 1925 році ввійшла до складу газети «Культура і побут», яка видавалася у 1925—1928 роках як додаток до «Вістей ВУЦВК». Сучасна назва «Культура і життя» — з 3 травня 1965 року. Після проголошення незалежності України газета стала офіційним друкованим органом Міністерства культури України. Фінансується з державного бюджету.

 

○ golos.com.ua

○ golosukraine.com

○ uk.wikipedia.org/wiki

 

 

 

«Факти і коментарі» (укр.рос.) всеукраїнська російськомовна щоденна газета. Одна з найтиражніших газет України.

Видається з 1997 року. Виходить 5 разів на тиждень, крім неділі та понеділка.

Особливістю газети є довгі й детальні назви статей, а також велика площа яку займають фотографії і заголовки, що характеризує її як таблоїд.

 

fakty.ua

ru.wikipedia.org/wiki

facebook.com/fakty.ua

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Позакласний час» щомісячний науково-методичний журнал, на сторінках якого можна прочитати   про патріотичне виховання молоді, розробки виховних заходів, годин спілкування, батьківських зборів, дидактичні матеріали для здійснення превентивного виховання, вкладку для клубних працівників.

 

ardis-group.su

facebook.com/VseDlaVchitela

all-sms.com/Default.aspx?SearchID=2211086

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Шкільна  бібліотека» щомісячний журнал в  якому розміщені

актуальні статті з організації роботи бібліотечних установ, матеріали, підготовлені працівниками Української Бібліотечної Асоціації, цікаві історичні довідки, найсвіжіші новини від українських видавництв, сценарії бібліотечних масових заходів тощо. 

  

sites.google.com

facebook.com

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Календар знаменних і пам'ятних дат» щоквартальне видання містить довідки про знаменні й пам'ятні дати наукового, суспільно-політичного та культурно-мистецького життя України і світу. Подано також рекомендаційні списки літератури до ювілейних і пам'ятних дат. Для підготовки видання використано електронний масив наукових статей, створених за документами Державного архіву друку Книжкової палати України та інших джерел. Адресовано науковцям, працівникам бібліотек, навчальних закладів, широкому загалу читачів.

 

library.kname.edu.ua/index.php/uk

nplu.org/calendar_dat.php

ukrbook.net/vydav_dil.html

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Український театр» всеукраїнський ілюстрований науково-популярний журнал з питань театрального мистецтва видається з 1917 року і пишається славною і високопрофесійною репутацією. В його багатолітньому архіві сконцентрована вся історія національного театру. Відслідковуючи художні процеси, згадуючи періоди різних років, аналізуючи вистави і творчість митців, провідні діячі театрального мистецтва розповідали на сторінках журналу про щасливі й непрості етапи розвитку українського театру.

 

uk.wikipedia.org/wiki

facebook.com

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Українська культура» — один із найстаріших культурологічних журналів в Україні; основні теми — музика, кіно, література, образотворче мистецтво, архітектура, нові медіа, дизайн, фотографія. Видавець — «Національне газетно-журнальне видавництво». Засновником видання виступає Міністерство культури України, яке здійснює його часткове фінансування; також залучаються кошти меценатів.

 

elib.nplu.org/object.html?id=1272

uk.wikipedia.org/wiki

facebook.com/ua.mag

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

 

«Музика» — музичний ілюстрований науково-популярний журнал. В ньому представлено музичну культуру України в усьому її розмаїтті: історія мистецтва, творчість українських композиторів і виконавців різних жанрів, фестивалі, конкурси, концерти, музичні вистави, проблеми молодіжного мистецтва, освіти, науки, музичне життя української діаспори.

 

Журнал заснований у 1923 році в Києві як друкований орган Всеукраїнського музичного товариства імені Миколи Леонтовича. У 1928–1930 роках виходив під назвою «Музика — масам», у 1931-му — «Музика мас», у 1933–1941 — «Радянська музика» (вже як орган оргбюро Спілки композиторів України). У повоєнні роки повернув початкову назву. З 1970 року виходить як орган Міністерства культури України, Спілки композиторів України (тепер Національна спілка композиторів України) і Музичного товариства УРСР (тепер Всеукраїнська національна музична спілка)

 

uk.wikipedia.org/wiki/Музика_(журнал)

facebook.com/musicartua

mus.art.co.ua

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

Журнал «Образотворче мистецтво» Національної спілки художників України заснований у 1935 році у м. Києві до 1939 виходив під назвою «Малярство і скульптура». Видання було відновлено в 1970 році як двомісячний ілюстрований журнал з питань теорії та практики українського образотворчого мистецтва. Основні рубрики журналу: проблеми естетики і теорії мистецтва, мистецька спадщина, постаті в національних культурах, сучасне мистецтво, мистецька освіта, презентація, дослідження, знахідки, мистецькі події, напівзабуті імена та ін.

 

uk.wikipedia.org/wiki/Образотворче_мистецтво_(журнал)

facebook.com

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Мистецтво та  освіта» науково-методичний журнал, заснований у жовтні 1996 року. 

Засновники: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ, КИЇВСЬКА ДИТЯЧА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ.

Журнал включено ВАК України до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

 

facebook.com/artedu.ua 

presa.ua/tochni-nauki/naukovo-populjarni-vidannja/mistectvo-ta-osvita.html

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Кіно-Театр» — український мистецький ілюстрований журнал. Журнал засновано у 1995 році студентами Національного університету "Києво-Могилянська Академія", слухачами курсу “Кіномистецтво” на чолі з кінокритиком Ларисою Брюховецькою. До редколегії увійшли відомі режисери, драматурги, культурологи.

У 1999 році редакція заснувала серію "Бібліотека журналу «Кіно-Театр»", з якої видано чотирнадцять книжок: монографії, наукові збірники, дайджести, буклет. 2005 року на базі журналу створено Науково-дослідний центр кінематографічних студій.

 

ktm.ukma.edu.ua

facebook.com/Журнал-Кіно-Театр-201565946705667

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

Журнал «Фізичне виховання в школах України»

Практичний журнал вчителя фізичного виховання:

розробки занять,

методичні рекомендації та практичні поради

популярна енциклопедія спорту

сценарії фізкультурних свят.

Журнал заснований у 1995 р., видається з 1996 р.До 2012 р. журнал виходив у світ під назвою "Фізичне виховання в школі", до 2014 р. - під назвою "Фізичне виховання в сучасній школі"

 

journal.osnova.com.ua/journal/22

lib.vippo.org.ua/periodyka.php?cat=69

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Кадровик України» — щомісячний професійний журнал для кадровиків, менеджерів з персоналу, юристів. Виходить із січня 2007 р. і поширюється тільки за передплатою на всій території України. Щокварталу виходить журнал «Кадровик УкраїниАвтори видань — фахівці Міністерства соціальної політики України, Міносвіти, МОЗ, фондів соціального страхування, юристи, експерти з кадрового обліку, організації праці, управління персоналом. Статті доповнені прикладами, зразками документів і записів у трудових книжках, порадами щодо виправлення помилок, алгоритмами дій кадровика.

 

kadrovyk.com.ua

○ facebook.com/kadrovyk

○ buh.ligazakon.ua/online/partner/7722/1.html

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Бюджетна бухгалтерія» — це незамінний помічник бухгалтерів бюджетних організацій.Редакція, пропонує все потрібне для роботи сучасному бухгалтеру, найсвіжішу, найактуальнішу та найнеобхіднішу інформацію;  нормативні документи з чіткими і докладними коментарями експертів редакції, міністерств та відомств;  юридичні консультації з питань діяльності бюджетних установ;  оперативні відповіді на запитання про оплату праці працівників усіх галузей бюджетної сфери; нюанси оподаткування бюджетних установ; правила складання та виконання кошторисів;  практичні алгоритми визначення вартості платних послуг;  особливості складання бюджетної, фінансової, податкової та статистичної звітності;  правила здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти та багато іншої найважливішої інформації, необхідної бухгалтеру в його непростій щоденній роботі.

 

○ buhgalter.com.ua/other/editions/budget/byudzhetna-buhgalteriya

○ i.factor.ua/ukr/journals/bb

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Подільські вісті» — газета трудового колективу редакції, Хмельницької обласної ради та Хмельницької обласної державної адміністрації. Видається в Хмельницькому.

Датою заснування часопису вважається 10 лютого 1918 року, коли в Кам'янці-Подільському побачило світ перше число газети «Известия Каменец-Подольского Совета рабочих и солдатских депутатов».

 

○ pvisti.info

○ ua-region.com.ua/21313714

uk.wikipedia.org/wiki/Подільські_вісті

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Подолянин»  Камянець-Подільська приватна  газета  заснована  26 грудня  1992 році.

На сторінках висвітлює політичне, культурно- освітне життя  подолян, ТВ программа,  реклама.

          

podolyanin.com.ua

facebook.com/Подолянин-Камянець-Подільський-525711494236044

info.kp.km.ua/content/view/306/39

 

 Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека

 

«Кам'янець-Подільський вісник» — газета, що видається в Кам'янці-Подільському. Засновник — Кам'янець-Подільська міська рада. Перше число — рекламно-інформаційне — побачило світ 7 вересня 1990 року. Регулярний випуск газети розпочався 1 січня 1991 року. «Кам'янець-Подільський вісник» зруйнував у місті монополію компартійної газети «Прапор Жовтня»

Спочатку газета виходила двічі на тиждень, а від 15 жовтня 1994 року стала тижневиком.

 

k-pvisnyk.in.ua

info.kp.km.ua/content/view/35/50

uk.wikipedia.org/wiki/Кам'янець-Подільський_вісник