Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста

Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста

Про розвиток волонтерського руху

в організаціях ветеранів міста

Семінар

 

12 квітня на базі коледжу відбувся семінар голів первинних організацій міської ради ветеранів, членів Центру «Волонтер», керівників груп волонтерів первинних організаціях міста на тему: «Удосконалення форм і методів розвитку волонтерського руху в організації ветеранів міста».

У програмі семінару: 

○ Вступне слово (Рогаль Л. І., голова ради ветеранів)

○ Нормативно-правова база волонтерського руху в Україні (Ящук М. А., заступник голови ради ветеранів)

○ Презентація досвіду волонтерської роботи в коледжі культури і мистецтв:

- Використання досвіду ветеранів коледжу в професійній підготовці фахівців галузі культури (Павлюк О. Я., заступник директора з навчально-виховної роботи)

- Ви даруєте нам мудрість життя. Робота академічної групи з ветеранами (Булаєнко В. О., викладач коледжу)

- Покликання бути потрібним людям. Доброчинні справи первинної ветеранської організації (Тараненко П. А., голова первинної організації ветеранів коледжу)

- Наші ветерани – золотий фонд історії коледжу. Огляд документальних джерел (Никитюк С. С., викладач коледжу, Поян А., Шумеляк Р., студенти 350 групи)

- Знайомство з діяльністю музею історії коледжу (Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи)

○ Організація роботи волонтерів за місцем проживання (Підскоцька Н. К., заступник голови ради ветеранів, Гринішина Г.І., психолог територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів «Надія» та Левчев Ю.С., голова первинної організації ветеранів КП «Господар»)

Всі виступи працівників коледжу ілюструвались відео презентаціями (Брозницький О.О., інженер-програміст). Емоційним доповненням до предметної розмови були пісенні виступи Косарєвої Н. та Білоус А. (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстери Воробйова О.С., Корольчук С.В.).

За значний внесок у розвиток ветеранського і волонтерського руху та за співпрацю із міською організацією ветеранів почесною грамотою та подякою Кам’янець-Подільської ради міської організації ветеранів були нагороджені директор коледжу Нижник С.В., заступник директора з виховної роботи Павлюк О.Я. та голова первинної організації ветеранів коледжу Тараненко П.А.

           

Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста Про розвиток волонтерського руху в організаціях ветеранів міста