Зроби три кроки до успішної освіти!
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВна 2019-2020 навчальний рік
BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі
Червона калина. Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс
Істина відкривається в… Творча робота
Професійні грані творчого життя. Переддипломна практика
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2019 (15)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (27)
Жовтень 2018 (30)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів

Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів

Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів

Концерт  для викладачів та учнів Чемеровецької ДМШ

 

14 квітня в рамках профорієнтаційної роботи відбулася концертна програма викладачів та студентів спеціальності «Музичне мистецтво естради» для викладачів та учнів Чемеровецької дитячої музичної школи. Організатор заходу – Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії музичного мистецтва.

В концертній програмі взяли участь викладачі Свідерський М.О., Тимчук В.В., Пшинешнюк С.С., Червоногродський І.І., Нікітіна І.Р., Мечак Л.М., Ящук О.М.,   Стуговець Я.П. та студенти Пшинешнюк І., Ширяєва Ю. (118 гр.), Кохан Б., Лискун Я., Залевська Б., Мелемко Н. (228 гр.), Гринжук А. (313 гр.), Табельський С., Головатий І., Притуляк Н., Галецька В., Станіславська К. (328 гр.), Яричовський Р., Головач Д., Підгорна Ю., Барицька О., Бойко Д., Сошка М., Рудько С., Осатюк І. (418 гр.), Турик І., Годлівський Г. (423 гр.), Косарєва Н (418 гр.).  Звукооператор заходу - Саричев С.І.

Захід пройшов на високому професійному рівні та сприяв удосконаленню виконавської майстерності студентів.

 

 

Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів