Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів

Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів

Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів

Концерт  для викладачів та учнів Чемеровецької ДМШ

 

14 квітня в рамках профорієнтаційної роботи відбулася концертна програма викладачів та студентів спеціальності «Музичне мистецтво естради» для викладачів та учнів Чемеровецької дитячої музичної школи. Організатор заходу – Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії музичного мистецтва.

В концертній програмі взяли участь викладачі Свідерський М.О., Тимчук В.В., Пшинешнюк С.С., Червоногродський І.І., Нікітіна І.Р., Мечак Л.М., Ящук О.М.,   Стуговець Я.П. та студенти Пшинешнюк І., Ширяєва Ю. (118 гр.), Кохан Б., Лискун Я., Залевська Б., Мелемко Н. (228 гр.), Гринжук А. (313 гр.), Табельський С., Головатий І., Притуляк Н., Галецька В., Станіславська К. (328 гр.), Яричовський Р., Головач Д., Підгорна Ю., Барицька О., Бойко Д., Сошка М., Рудько С., Осатюк І. (418 гр.), Турик І., Годлівський Г. (423 гр.), Косарєва Н (418 гр.).  Звукооператор заходу - Саричев С.І.

Захід пройшов на високому професійному рівні та сприяв удосконаленню виконавської майстерності студентів.

 

 

Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів