Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2021 (7)
Жовтень 2021 (20)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів

Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів

Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів

Концерт  для викладачів та учнів Чемеровецької ДМШ

 

14 квітня в рамках профорієнтаційної роботи відбулася концертна програма викладачів та студентів спеціальності «Музичне мистецтво естради» для викладачів та учнів Чемеровецької дитячої музичної школи. Організатор заходу – Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії музичного мистецтва.

В концертній програмі взяли участь викладачі Свідерський М.О., Тимчук В.В., Пшинешнюк С.С., Червоногродський І.І., Нікітіна І.Р., Мечак Л.М., Ящук О.М.,   Стуговець Я.П. та студенти Пшинешнюк І., Ширяєва Ю. (118 гр.), Кохан Б., Лискун Я., Залевська Б., Мелемко Н. (228 гр.), Гринжук А. (313 гр.), Табельський С., Головатий І., Притуляк Н., Галецька В., Станіславська К. (328 гр.), Яричовський Р., Головач Д., Підгорна Ю., Барицька О., Бойко Д., Сошка М., Рудько С., Осатюк І. (418 гр.), Турик І., Годлівський Г. (423 гр.), Косарєва Н (418 гр.).  Звукооператор заходу - Саричев С.І.

Захід пройшов на високому професійному рівні та сприяв удосконаленню виконавської майстерності студентів.

 

 

Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів Мистецька програма для майбутніх абітурієнтів