Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2022 (7)
Серпень 2022 (31)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Разом до здорового майбутнього

Разом до здорового майбутнього

 Разом до здорового майбутнього

Цикл просвітницьких заходів до Всесвітнього дня здоров’я

 

Здоров’я до того переважує

всі останні блага життя,

що, насправді, здоровий жебрак

щасливіший від хворого короля.

А. Шопенгауер

 

Здоров’я людини – найцінніший скарб. Ніщо не може зрівнятися з ним: ні багатство, ні положення в суспільстві, ні слава. Це справжня коштовність, подарована нам природою. Кожна людина зобов’язана берегти своє здоров’я, адже саме здорова людина формує сильну націю.

Щорічно у всьому світі 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держав світу.

Вперше святкування відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Щороку для офіційних заходів, присвячених дню здоров'я, вибирається окрема тема: активність життя, захист вагітності, вплив клімату на здоров'я людини, медична допомога людям, постраждалим в результаті надзвичайних ситуацій і т.д.

7-8 квітня 2016 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця проходила щорічна Міжнародна науково-практична конференція до Всесвітнього дня здоров’я, який у 2016 році ВООЗ присвятила питанням профілактики, виявлення та лікування цукрового діабету.

7-8 квітня в коледжі проведено цикл заходів «Разом до здорового майбутнього!». Організатор заходу – Вергун А.І., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.

В програмі заходу:

- «Мудрі думки про здоров’я», презентація висловів відомих людей про здоров’я;

- «Здоров’я – мудрих гонорар», трансляція відеофільму про здоровий спосіб життя;

- «Здоров’я – головне багатство», огляд тематичної полиці в бібліотеці коледжу;

- «Ми за здоровий спосіб життя», інформаційно-просвітницька бесіда зі студентами.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його.

У Всесвітній день здоров’я бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

 

  

Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього Разом до здорового майбутнього