Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2021 (7)
Жовтень 2021 (20)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Успіхи та перемоги

Успіхи та перемоги

Успіхи та перемоги

Конкурс на краще виконання музичного твору

 

19 квітня 2016 р. відбувся конкурс на краще виконання музичного твору серед студентів І-ІV курсів спеціалізації “Музичне мистецтво естради”. Організатор конкурсу – Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії музичного мистецтва, ведуча конкурсу –    Бойко Д. (418 гр.)

У конкурсі взяли участь 13 студентів спеціалізації. У різних номінаціях прозвучали твори вітчизняних та зарубіжних композиторів.

Виступи конкурсантів оцінювало журі у складі: Нижника С.В., директора коледжу; Мариніна І.Г., кандидата педагогічних наук, професора кафедри музичного мистецтва КПНУ ім. І. Огієнка; Нелюбової Т.Б., голови циклової комісії фортепіано та концертмейстерства; Царука О. П., викладача-методиста циклової комісії народного інструментального мистецтва (народні інструменти); Червоногродського І.І., заступника директора з навчальної роботи. Журі враховувало художньо-виконавську майстерність конкурсантів, віртуозність виконання та інтерпретацію музичних творів, а також сценічну культуру.

До участі у конкурсі студентів підготували викладачі: Пшинешнюк С. С., Свідерський М. О., Тимчук В. В., Червінська І.Є., Сопіга П.Д., Нікітіна І.Р., Воробйова О. С., та концертмейстери – Ченінкова А.М.,  Москвічова О. О., Тимчук Г. І.

За підсумками конкурсу студенти здобули перемоги та нагороджені грамотами:

Яричовський Р. (І місце)

Головач Д., Осатюк І., Підгорна Ю., Притуляк А. (ІІ місце)

Струк К., Пшинешнюк І.,Сошка М., Табельський С. (ІІІ місце)

Гаджула О., Головатий І., Рудько С., Котик Р. (ІV місце)

 

 

Успіхи та перемоги Успіхи та перемоги Успіхи та перемоги Успіхи та перемоги Успіхи та перемоги Успіхи та перемоги Успіхи та перемоги Успіхи та перемоги Успіхи та перемоги