Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2019 (6)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (26)
Травень 2019 (19)
Квітень 2019 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента

Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента

Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента

Захист курсових робіт

 

У професійній підготовці майбутнього спеціаліста культурно-мистецької галузі значну роль відіграє курсова робота як науково-навчальне дослідженню студента.

18 травня відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Педагогіка» студентами спеціальностей «Хореографія» та «Музичне мистецтво»  (керівник –  Лугачова Н. Г.). Студенти досліджували актуальні теми з історії педагогічної науки, дидактики та теорії виховання.

Захист курсової роботи - це не лише демонстрація знань студентів навчальної літератури, фахових видань і періодики, але й своєрідний екзамен зі спеціальності. Під час захисту студенти проявили свою ерудицію у володінні матеріалом курсової роботи, основними категоріями та поняттями; давали вичерпні відповіді на поставлені запитання членів комісії; обґрунтовували власну точку зору з теми дослідження та демонстрували навички ведення навчальної дискусії. Доповіді студентів розкривали актуальність теми дослідження, були змістовними та цікавими. Курсові роботи відрізнялися високим рівнем узагальнення матеріалу, послідовністю його викладу, використанням досвіду видатних педагогів та дотриманням вимог щодо оформлення.

Комісія у складі Червоногродського І.І. (заступник директора з навчальної роботи), Павлюк О.Я. (заступник директора з навчально-виховної роботи), Ляшук Т.Є. (голова циклової комісії культурологічних дисциплін) та Григорків Л.А. (методиста коледжу) відзначили актуальність та різноманітність тематики курсових робіт і належний рівень підготовки студентів до захисту. Найкращими визнано захисти курсових робіт студентів Борбонюк Л., Городецького Н., Гринькевич О., Шимкової Н., Ямчук В. (34 група) та Притуляка А. (328 група).

 

Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента Курсова робота як кваліфікаційне дослідження студента