Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Новини » З Україною в серці

  З Україною в серці

  З Україною в серці

  Звітний театралізований концерт викладачів та студентів

  з нагоди 25-річчя Незалежності України

   

  18 травня у РЦКіМ “Розмай” відбувся звітний театралізований концерт викладачів та студентів Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв з нагоди 25-річчя Незалежності України.

  Святкову програму підготували: головний режисер (Козак О.В.); помічники режисера (Латюк Н.І., Семенків І.А., Бойчук Т.В., Красіліч І.М., Казимирчук Л. С.); художнє оформлення (Горна Л. А., Дубінська О. В., Луць С. В.); технічне та звукове оформлення (Василенюк В.М., Форкун І. В., Саричев С. І.); диктори — Клімов О. (350 гр.), Ковалишен Р. (350 гр), театр-студія “На Зарванській” (керівник Сименків І.А.).

  В концерті взяли участь академічна хорова капела “Гомін”,  (керівник та диригент Боднар О. Л.), вокально-інструментальний ансамбль (керівник Тимчук В.В.), ансамбль народного танцю “Подільські візерунки” (керівник Чорнобиль В. В.), оркестр народних інструментів (керівник Грек О. О., диригент Корольчук С.В.), фольклорний ансамбль “Джерело” (керівник Столаба Т.В.), оркестр духових інструментів (керівник та диригент Остап'юк Л. М.), народний аматорський ансамбль естрадного танцю “Каскад” (керівник та постановник Кучерява О. А.), естрадний оркестр та диксиленд (керівник та диригент Ковальський Р. І.), народний аматорський інструментальний ансамбль (керівник Пшинешнюк С. С.). естрадний вокальний ансамбль «Бі дабл Ю» (керівник Мечак Л.М.).

   

  Скачати програму концерту


  З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці З Україною в серці