ЛЮБОВ – ЦЕ К-ПККіМ.НАВЧАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Чарівний пензель. Конкурс авторських композицій
На Миколая казка завітає. Розважальна програма
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2020 (17)
Квітень 2020 (18)
Березень 2020 (91)
Лютий 2020 (24)
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Творчі висоти хору імені Г. Верьовки

Творчі висоти хору імені Г. Верьовки

Творчі висоти хору імені Г. Верьовки

Мистецька година

 

В рамках музичного об’єднання «Музична вітальня» (керівник Мартинюк О.В.) відбулася мистецька година «Творчі висоти хору імені Г.Верьовки» до 120-річного ювілею Григорія Верьовки – легендарного засновника хору.

Хор Верьовки – найбільший український професійний хоровий колектив, який тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське музичне мистецтво. Григорій Гурійович Верьовка, ім’я якого носить колектив хору з 1965 року, став першим керівником колективу більше 70 років тому. Перейняв естафету Анатолій Авдієвський, який очолював хор півстоліття. З цієї нагоди колектив мав ювілейний тур містами країни і два гранд-концерти в Національному Палаці мистецтв «Україна». Таку подію не могли оминути і студенти спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» коледжу культури і мистецтв. Проте, неймовірні ювілеї перетнулись з трагічною подією – на 83-му році відійшов у вічність незмінний керівник хору, блискучий диригент, композитор, викладач, герой України Анатолій Авдієвський.

В програмі засідання – змістовні виступи-повідомлення з відео презентаціями студентів коледжу: Мостепанюк Руслани, Котик Вікторії (418НПМ), Сеник Анастасії, Скрипник Анни. (313НПМ).  Студенти охопили різнобічний тематичний ракурс, починаючи від історії створення, становлення колективу і до сьогодення, пригадали найвідоміших солістів хору та їх внесок у розвиток української та світової культури.

Також у програмі мистецької години відбулася презентація нового випуску журналу «Музична вітальня», а на завершення – традиційне чаювання та розмови про музику з українським паспортом.

 

 

Творчі висоти хору імені Г. Верьовки Творчі висоти хору імені Г. Верьовки Творчі висоти хору імені Г. Верьовки Творчі висоти хору імені Г. Верьовки Творчі висоти хору імені Г. Верьовки Творчі висоти хору імені Г. Верьовки Творчі висоти хору імені Г. Верьовки