Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Регіональна науково-практична конференція

Регіональна науково-практична конференція

Регіональна науково-практична конференція

«Бібліотечна справа на Поділлі: минуле і сучасне»

 

21 червня в Кам’янець-Подільській центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи за ініціативи Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Кам'янець-Подільської міської організації Національної спілки краєзнавців України відбулася регіональна науково-практична конференція «Бібліотечна справа на Поділлі: минуле і сучасність», присвячена 150-річчю з дня створення Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи. 

На захід були запрошені професори історичного факультету національного університету імені Івана Огієнка та громадськість міста, молодь, інтелігенція міста, освітяни та бібліотекарі, в тому числі викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін В. О. Булаєнко, С. С.Никитюк. Секретарем другої секції круглого столу «Бібліотеки Поділля у радянську добу та в роки державної незалежності України» обрано О. Я. Павлюк, заступник директора з навчально-виховної роботи Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. Доповідь О. Я. Павлюк «Підготовка бібліотечних фахівців у Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв: історичні факти, події, особистості» розкрила історичні аспекти підготовки бібліотечних працівників у коледжі у період з 1944 по 2016 рік на основі зібраних та досліджених матеріалів музею історії коледжу. Історична розвідка окреслила питання вкладу у підготовку фахівців фундаторів бібліотечної справи М. П. Рудько, К. С. Трубіцька, Д. І. Белявська, Л. В. Озарчук, Л. В. Климчук та інших. Доповідь супроводжувалась презентацією (підготувала Т. М. Філіпчук) та демонстрацією експонатів музею.

  

Регіональна науково-практична конференція Регіональна науково-практична конференція Регіональна науково-практична конференція Регіональна науково-практична конференція Регіональна науково-практична конференція