Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Поп’юк Христина-Марія » Характеристика

Характеристика

Х А Р А К Т Е Р И С Т И К А

 

ПОП’ЮК ХРИСТИНИ-МАРІЇ ІЛЛІВНИ

1993 року народження,

студентки IV курсу 

Кам’янець-Подільського 

коледжу культури і мистецтв

 

Поп’юк Христина-Марія навчається в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв з 01 вересня 2009 року за спеціальністю «Декоративно-прикладне мистецтво».

Протягом навчання зарекомендувала себе як старанна, наполеглива, відповідальна, творча студентка, яка постійно підвищує свій фаховий рівень. Відмінниця навчання та переможець конкурсу «Кращий студент коледжу».

Поп’юк Х.-М. приймає активну участь в громадському житті коледжу та міста, є учасником виставок, показових майстер-класів та презентацій, автором дизайну оформлення сцени до Дня студента, Дня музики, до години-реквієму пам’яті жертв голодомору. 

Христина-Марія неодноразово нагороджувалась грамотами коледжу за відмінні успіхи в навчанні та персональний творчий внесок в підготовку виставок студентських творчих робіт «Поділля у вирі свят» (2009), «Осінній ноктюрн» (2011), «Таланти твої, Україно!» (2012).

Поп’юк Х.-М. є неодноразовим переможцем різноманітних міжнародних, всеукраїнських, регіональних фестивалів та конкурсів, у яких яскраво відображаються її успіхи в мистецькому обрії. Вона – володарка І місця Міжнародного конкурсу «Радост на брега» в номінації «Образотворче мистецтво» (м. Ахелой, Болгарія, 2012), переможець Міжнародного конкурсу «Cлънце, радост, красота» – І місце в номінації «Графічний колаж» (м. Несебр, Болгарія, 2011), І місце у Відкритому молодіжному фестивалі-конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Барви України» в номінації «Художній розпис» (м. Кам’янець-Подільський, 2012), ІІ місце у Хмельницькому обласному огляді-конкурсі юних обдарувань за програмою Українського фонду культури «Нові імена України» в галузі «Декоративно-прикладне мистецтво» (м. Хмельницький, 2011).

Христина-Марія завжди приймає участь у фахових конкурсах, що проходять у коледжі. Серед її нагород мають місце такі відзнаки: І місце у конкурсі «Графіка-2012» в номінації «Художня технічна майстерність» (2012), гран-прі у конкурсі «Святкова листівка» та ІІ місце у конкурсі «Святковий букет» (2012), дипломант конкурсу «Святковий костюм» приуроченому 20-літньому ювілею спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» та з нагоди Дня художника (2012), володарка гран-прі у конкурсі «Берегиня» приуроченому до Дня матері (2011), ІІ місце у конкурсі плакату «Художник – творець прекрасного» (2011), І місце у конкурсі «Святкова стінгазета» та ІІІ місце у конкурсі «Осіння ікебана» присвяченому Дню художника (2011), І місце у конкурсі «Вітальна листівка», ІІ місце у конкурсі «Новорічна ялинка» та ІІІ місце у конкурсі «Різдвяний вінок» (2010), І місце у конкурсі «Макіяжу та зачісок» та І місце у конкурсі «Святкова стінгазета» присвяченому Дню художника (2009).

Окрім того, Поп’юк Х.-М. є переможець конкурсу на кращу творчу роботу серед студентів І-ІІ курсів до Міжнародного дня рідної мови (2010).

Стримана, скромна, ввічлива, користується авторитетом серед студентів та викладачів коледжу.

 

 

ГРАМОТИ


РОБОТИ ЖИВОПИС


РОБОТИ ДПМ


РОБОТИ ГРАФІКА


НАВЧАННЯ


МАЙСТЕР-КЛАСИ-ВИСТАВКИ


КОНКУРСИ


ВИХОВНІ ЗАХОДИ