Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2018 (6)
Серпень 2018 (2)
Липень 2018 (4)
Червень 2018 (12)
Травень 2018 (41)
Квітень 2018 (44)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники!

Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники!

Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники!

урочистості з нагоди вручення дипломів

 

24 червня відбулося вручення дипломів випускникам коледжу. Урочистості відкрив директор коледжу Нижник С.В. та нагородив випускників грамотами за відмінні успіхи в навчанні, активну участь в концертній діяльності, громадському житті, студентській раді та спортивно-масовій роботі.

До вітань долучилися Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, куратори випускних груп Булаєнко В.О., Гермак В.Б., Бойчук Т.В., Манькевич Т.Б. та Червоногродський І.І., заступник директора з навчальної роботи, який зачитав наказ директора коледжу про вручення дипломів.

З музичними вітаннями виступили Анастасія Білоус, Наталья Косарєва, Олена Гаджула, Юлія Барицька та Юлія Ширяєва. Ведучий заходу - Ростислав Ковалишен (художній керівник Семенків І.А.).

Нехай змінюються події, змінюється час, відчувається різниця між модою і смаками, на зміну одним випускникам приходять інші студенти – усе це ритми і потреби життя. Незмінним залишається лише те, що знання, які плекаються у стінах коледжу, здобутки і досягнення – усе це примножується, на славу і збагачення країни в якій народився і зростаєш, про це варто пам’ятати задля миру ы добробуту.

Україна – земля задля якої ти випускник, фахівець галузі культури маєш втілити усі знання і вміння. 

 

Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники! Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники! Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники! Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники! Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники!