Зроби три кроки до успішної освіти!
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВна 2019-2020 навчальний рік
BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі
Червона калина. Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс
Істина відкривається в… Творча робота
Професійні грані творчого життя. Переддипломна практика
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2019 (15)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (27)
Жовтень 2018 (30)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники!

Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники!

Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники!

урочистості з нагоди вручення дипломів

 

24 червня відбулося вручення дипломів випускникам коледжу. Урочистості відкрив директор коледжу Нижник С.В. та нагородив випускників грамотами за відмінні успіхи в навчанні, активну участь в концертній діяльності, громадському житті, студентській раді та спортивно-масовій роботі.

До вітань долучилися Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, куратори випускних груп Булаєнко В.О., Гермак В.Б., Бойчук Т.В., Манькевич Т.Б. та Червоногродський І.І., заступник директора з навчальної роботи, який зачитав наказ директора коледжу про вручення дипломів.

З музичними вітаннями виступили Анастасія Білоус, Наталья Косарєва, Олена Гаджула, Юлія Барицька та Юлія Ширяєва. Ведучий заходу - Ростислав Ковалишен (художній керівник Семенків І.А.).

Нехай змінюються події, змінюється час, відчувається різниця між модою і смаками, на зміну одним випускникам приходять інші студенти – усе це ритми і потреби життя. Незмінним залишається лише те, що знання, які плекаються у стінах коледжу, здобутки і досягнення – усе це примножується, на славу і збагачення країни в якій народився і зростаєш, про це варто пам’ятати задля миру ы добробуту.

Україна – земля задля якої ти випускник, фахівець галузі культури маєш втілити усі знання і вміння. 

 

Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники! Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники! Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники! Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники! Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники!