Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Листопад 2011 року
  • 11-11-2011, 11:45
  • 7504
  • 0

Гуртожиток коледжу 

 

 Гуртожиток коледжу


До послуг студентів - сучасно обладнаний гуртожиток, в якому функціонують актова зала, бібліотечний пункт та кімнати для самопідготовки.

Завідувач гуртожитку - Горячок Василь Федорович. Вихователь - Нижник Валентина Василівна.

Комфорт та затишок для студентів створює адміністративно-технічний персонал, зокрема: вахтери Сікора Людмила Олександрівна, Савицька Галина Євгеніївна, Гораш Світлана Петрівна, Філімонова Тетяна Володимірівна та прибиральниці  Залевська Катерина Михайлівна, Теніховська Людмила Михайлівна, які забезпечують належний санітарний стан.

Гуртожиток – переможець обласного (у номінації “Виховна робота”, 2001 р.) та міського огляду-конкурсу (1999 р.) 

В гуртожитку проводяться цікаві виховні заходи:  Андріївські вечорниці, традиційні вечори-зустрічі з першокурсниками та конкурсно-розважальні шоу-програми. Плідно працює студентський клуб “Сучасниця”, яким керує вихователь гуртожитку Нижник В.В. Активно діє Рада студентського самоврядування, яка вирішує важливі питання з організації побуту, самопідготовки та дозвілля студентів.

  • 09-11-2011, 11:00
  • 2607
  • 0

Конференції. Семінари. 

Школи фахової майстерності

 

Конференції. Семінари.  Школи фахової майстерності

На базі коледжу проводяться конференції, семінари та школи фахової майстерності:

 

Міжнародні науково-практичні конференції 

 Культура України і слов’янський світ, 1992 р.; 

 Духовні витоки Поділля: творці історії краю, до  135-ї річниці від дня народження Ю.Сіцинського, 1994 р.;

 Молодь і європейська інтеграція: новий світовий порядок,  1997 р.

 

Всеукраїнські науково-практичні конференції 

 Інноваційні технології у підготовці фахівців культури: здобутки, проблеми, перспективи,  2003 р.;

 Хмельниччина в контексті історії України, до 75-річчя утворення Хмельницької області, 2012 р.;

 Бібліотека для дітей: нове бачення, нові орієнтири та соціальне партнерство (секційне засідання директорів обласних бібліотек), 2012 р.

Всеукраїнський науково-методичний семінар з проблем розвитку початкової мистецької освіти, 2008 р.

Всеукраїнський семінар-нарада заступників директорів з навчальної роботи училищ (коледжів) культури і мистецтв, 2013 р.

 

Обласні науково-практичні конференції, семінари-практикуми: 

 Сучасні тенденції розвитку студентського самоврядування, 1996 р.; 

 Розвиток фольклору на Поділлі, 1998 р.; 

 Вузівські бібліотеки в навчально-виховному процесі: досвід, проблеми і перспективи, 1999 р.;

 Культурно-просвітницькі заклади на сучасному етапі державотворення, 1999 р.; 

  • 09-11-2011, 10:00
  • 1939
  • 0

"Барви України"

Всеукраїнський відкритий

молодіжний фестиваль-конкурс


 Барви України

На базі коледжу з 2008 року, раз на два роки, проводиться Всеукраїнський відкритий молодіжний фестиваль-конкурс «Барви України», ініціатором якого стали викладачі спеціальності  «Декоративно-прикладне мистецтво». 

Метою конкурсу є збереження, розвиток традицій народного декоративно-прикладного мистецтва, виявлення і підтримка творчої обдарованої молоді, удосконалення виконавської майстерності молодих майстрів, популяризація народного декоративно-прикладного мистецтва серед молоді.

Організаторами конкурсу виступають управління культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницький обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України,   Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв.

В конкурсі беруть участь учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, вихованці будинків дитячої творчості, студенти вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, які навчаються народному декоративно-прикладному мистецтву.

Студенти коледжу неодноразово ставали переможцями конкурсу.

  • 09-11-2011, 09:00
  • 2501
  • 0

“Подільський дивоцвіт”

обласний конкурс виконавців

на народних інструментах

 

Подільський дивоцвіт

 

Обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів “Подільський дивоцвіт” проводиться на базі  коледжу  з 2001 року.

Організаторами конкурсу є управління культури, національностей,  релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації та Кам`янець-Подільський коледж культури і мистецтв.

Мета конкурсу — виявлення та підтримка  юних таланових виконавців на народних інструментах, підвищення їх виконавської майстерності, популяризація творів українських композиторів та виконавства  на народних інструментах.

Традиційно конкурсанти демонструють свою майстерність у номінаціях: баян, акордеон, бандура, скрипка, сопілка, гітара, домра, кобза, балалайка у двох вікових категоріях.

Переможці конкурсу отримують дипломи, грамоти та цінні подарунки.

З року в рік зростає кількість учасників, конкурс стає дедалі популярнішим, підвищується рівень підготовки ко

  • 08-11-2011, 14:21
  • 2467
  • 0

Віхами історії – у сьогодення 

Хроніка подій

 

Роки виникнення та розбудови навчального закладу – далеко не прості роки, це роки  сповнені плідної праці, позначені іменами конкретних людей, хто, власне, створив і зміцнює сьогодні імідж нашого навчального закладу.

Так починалася історія. Витоками навчального закладу стала Кам’янець-Подільська музпрофшкола, яку в 1930 році було реорганізовано на школу підготовки спеціалістів для політосвітніх закладів та загальноосвітніх шкіл. У новоствореному закладі функціонувало три відділи – фортепіанний, інструментальний та педагогічний, на яких навчалося 88 студентів. 

Очолював заклад талановитий музикант – 

Комінек Зденек Рудольфович 

 

Друге народження. Технікум політосвіти відновив свою роботу відповідно до урядової постанови від 01.08.1944 року. Навчання здійснювалось на відділеннях бібліотечної і клубної роботи, контингент студентів у 1944-1945 рр. становив 240 чоловік. Переборюючи труднощі післявоєнної розрухи, технікум діє і зміцнюється.

Директор начального закладу -

Фещук Михайло Григорович (1944-1948 рр.)

 

 1947 р.  заклад було перейменовано в технікум підготовки культосвітніх пр

  • 08-11-2011, 14:20
  • 1688
  • 0

З історії коледжу

 

З історії коледжу

 

 ДВІЧІ НАРОДЖЕНЕ

Олег БУДЗЕЙ, «ПОДОЛЯНИН»

Сьогодні в міському Будинку культури відбудеться великий ювілейний концерт «Мелодії сімдесят п'ятої весни», присвячений 75-річчю з дня заснування Кам'янець-Подільського училища культури. Відомий далеко за межами міста й області навчальний заклад укотре продемонструє свою силу та потенційні можливості. Глядачі побачать і почують найкращі колективи училища, зокрема: народну академічну хорову капелу «Гомін» (художній керівник Микола ОЛЕКСІЙЧУК), народний ансамбль танцю «Подільські візерунки» (художній керівник Володимир ЧОРНОБИЛЬ), народний духовий оркестр (художній керівник Лідія ОСТАП'ЮК), народний оркестр українських народних інструментів (художній керівник Микола КОВАЛЬ). Планується, що в концерті візьмуть участь не тільки нинішні студенти й викладачі, а й ті, хто вчився в училищі раніше. Серед них п'ятикурсниця Національної музичної академії їм. Чайковського Діна МАЛЕЦЬКА (випускниця 1997 р.), актор Хмельницького обласного театру ляльок, заслужений артист України Олександр ЦАРУК (випускник 1977 р.), лауреати міжнародних конкурсів Анна ЗОТЬЄВА (випускниця 1998 р.) і заслужена артистка України Марина ОДОЛЬСЬКА. Виступить і народний аматорський хор «Райдуга» з Деражні, яким керує заслужений працівник культури України Микола СМАГИТЕЛЬ (випускник 1965 р.). Як бачимо, училищу є що показати, є ким похвастатися. Тож; перегорнемо сторінки історії 75-річного закладу.

  • 08-11-2011, 14:19
  • 1559
  • 0

 Наші ветерани – золотий фонд історії коледжу

 

Викладачі-ветерани

 

Ветерани педагогічної праці – це наше минуле та майбутнє, золота скарбниця нашої історії, пам'ять, яку потрібно шанувати, - це люди, які знають ціну життя та є взірцем для наслідування. Гордістю нашого колежу є викладачі, які вибрали саме цю нелегку, але відповідальну стежину в своєму житті – виховання молодого покоління, яке творить та розвиває культуру України.

Життя та діяльність ветеранів коледжу висвлітені в документальних джерелах та світлинах, які знаходяться у музеї історії коледжу

 

  • 08-11-2011, 14:10
  • 3047
  • 0

Наші символи 


 

Колиска талантів

Ода коледжу 


Наші символи

Слова

Ніни Латюк 

  Наші символи

 Музика

Миколи Мельника 

 


Штандарти (символи) спеціальностей та спеціалізацій  

Наші символи Наші символи Наші символи Наші символи