Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Лютий 2021 (6)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (21)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 03.04.2012

Спеціальність “Народна художня творчість”

Спеціалізація “Народне інструментальне мистецтво”

(народні інструменти)

 

 

Циклова комісія народних інструментів організована в 1960 році. У складі  комісії працюють високопрофесійні  фахівці освітянської ниви – викладачі-методисти: О.Грек - голова циклової комісії відмінник освіти України; Р.Нелюбов - директор коледжу, відмінник освіти України; І.Червінська - заступник директора з навчальної роботи, відмінник освіти України; В.Корчук - завідувач виробничним навчанням, В.Доліба; О.Царук, лауреат обласної премії ім. К.Широцького; А.Рудик;  досвідчені викладачі - Г.Крапівна, старший викладач; В.Передрій, О.Сураєв, П.Швець, С.Грек, М.Вареницька, ...

  • 03-04-2012, 13:35
  • 11266
  • 0

Спеціальність Бібліотечна справа

 

 

 

ІСТОРИЧНИЙ ЕКСКУРС

Бібліотечний відділ  є одним із найстаріших у коледжі. Організований у 1944 році. Першим викладачем бібліотечних дисциплін була Рудько Марфа Павлівна – високопрофесійний фахівець та великий ентузіаст бібліотечної справи.

З публікацій студентського журналу «Радянський студент» (1947 р.), який зберігається у фондах музею коледжу, відомо про цікаве й насичене подіями студентське життя. Студенти виступали з політінформаціями в трудових колективах, працювали по благоустрою нашого міста, брали активну участь в художній самодіяльності. Гортаючи пожовклі від часу сторінки книги наказів, дізнаємося про сувору дисципліну, яка підтримувалася в студентському та викладацькому колективі. Наприклад, відсутність на занятті без поважної причини прирівнювалася до саботажу, а будь-які проступки обговорювалися на загальних зборах і суворо засуджувалися колективом.

В 50-х рр. викладання бібліотечних дисциплін здійснювали Рудько Марфа Павлівна,  Медведенко Іван Миколайович та Кривець Марія Андріївна.  В цей період студенти виїжджали на практику на цілину.

З 1959 по 1992 рік на відділенні працювала Трубіцька Катерина Степанівна. Багато років очолювала циклову комісію, виховала цілу плеяду бібліотечних працівників.

У 1994-2005 рр. відділення очолювала Озарчук Людмила Володимирівна, канд. пед. наук, доцент. Цей період характеризується розквітом науково-дослідної роботи з питань документознавства, бібліотечної справи, діловодства, активною участю викладачів в організації та проведенні науково-практичних конференцій, семінарів, практикумів.

Глибокий слід в підготовці бібліотечних фахівців залишили викладачі-професіонали: Тарасенко Емма Сергіївна, Білявська Діна Іванівна, Шульс Ольга Олександрівна, Зюбровська Галина Іванівна.