Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Лютий 2021 (6)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (21)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 10.04.2012
 • 10-04-2012, 01:23
 • 2373
 • 0

Кам'янець очима туристів


Кам'янець очима туристів

Якимось чином у певний момент життя кожного з нас привело своїм шляхом до славного подільського міста Кам’янця. І не було тоді меж здивуванню та захопленню його неповторною самобутньою красою, автентичністю та незбагненним світлом віх історії. Але як часто буває, що маючи прекрасний скарб через певний час ми до нього звикаємо, а отже перестаємо дивуватися. От і ми, довгий час перебуваючи між землі та небес, що гармонійно поєднують минуле та сучасність, звикли. Постає питання: «Що ж тоді робити?». Відповідь знайшла Міська рада спільно з Асоціацією готельєрів та рестораторів, а також ПП «Галайф».

Отже під час відкриття туристичного сезону у 2011 році було оголошено кон

 • 10-04-2012, 01:14
 • 2541
 • 0

Театр – мистецтво життєвої правди


Театр – мистецтво життєвої правди

Театральне мистецтво завжди приваблювало світ, від самого початку люди прагли не лише хліба, а і видовищ; одним із улюблених видовищ став саме театр, що виник ще далеко  до нашої ери. Звісно, що теперішній він  кардинально відрізняється від тогочасного, але популярність театру аж ніяк не зменшується, а скоріше навпаки. 

«Театр – мистецтво життєвої правди» - саме таку назву носила тематична поличка, презентацію котрої   27 березня на честь Міжнародного дня театру в бібліотечному корпусі провели Куверіна Анжела та Сівак Тетяна (30 гр.). Виставка доповнювалася авторськими віршами вищеназваних студенток, мультимедійними засобами із представленням відеоматеріалів про Львівський оперний театр та короткими інформаційними довідками про виникнення та історію театру, як зарубіжного, так і українського.

Запрошеними на презентацію були також студенти та викладачі спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи», заради котрих і була створена дана виставка.  По закінченню заходу кожен бажаючий міг познайомитися з представленими виданнями. Біля виставки велися професійні діалоги про розвиток театрального мистецтва в нашому місті.

Студенти спеціальності «Бібліотечна справа» продемонстрували високу інформаційну культуру, професіоналізм та вміння використовувати інноваційні форми бібліотечної роботи.

 • 10-04-2012, 01:07
 • 2504
 • 0

Нумо, за новими книгами!


Нумо, за новими книгами!

Читати – означає рости. Хто не любить читати? Влягтися на зручному дивані та взяти до рук улюблену книгу; нашвидкоруч вхопити рюкзак та помчати в парк,  де сидячи на лаві, можна поринути в чарівний світ пригод на сторінках нового роману, або ж, поки не бачить викладач, дочитувати останній розділ новели, що сховав під зошитами для конспектів. Хоча б раз у житті доводилося бути в такій ситуації всім. 

Вам це знайомо? Тоді наша газета може повідомити приємну новину: у Центральній районній бібліотеці нові надходження! Нещодавно її фонд поповнився творами таких сучасних українських письменників, як Оксана Забужко, Марія Матіос, Юрій Андрухович, а також численними навчальними виданнями, що стануть у нагоді при підготовці до занять. Бібліотекарі нададуть консультації, порадять, яку книгу варто прочитати та допоможуть знайти необхідні навчальні матеріали. Долучіться до новітньої форми відпочинку – «культурного дозвілля»  з таким чудовим джерелом мудрості – книгою.

 

 

 • 10-04-2012, 00:52
 • 2312
 • 0

 У вечірніх ритмах

 

У вечірніх ритмах

Студенти нашого коледжу і навчаються, і свята організовують, і самі розважатися гарно вміють.  З нагоди Міжнародного жіночого дня у гуртожитку після закінчення святкового концерту «Ви – зорі, ви – всесвіт, ви наша доля» було влаштовано вечір-дискотеку. Із клопотанням  про проведення танцювальної феєрії «Ритм» перед дирекцію виступив від студентської громади Олександр Вишня (423 гр.). Студенти миттєво прикрасили актову залу гуртожитку, оперативно доставили апаратуру і вже за кілька годин на всіх п’яти поверхах лунали веселі звуки польки та романтичні мелодії повільних танців.

Дискотека - чи не найулюбленіше дійство студентів, якого завжди чекають з превеликим нетерпінням. А що вже говорити про старанну підготовку до нього? Хлопці та дівчата за тиждень обирають вбрання, діджеї вигадують неперевершені композиції, а Валентина Василівна та вахтери налаштовуються  на позитивну хвилю, що її випромінюють студенти.

 • 10-04-2012, 00:43
 • 5626
 • 0

Спеціальність “Музичне мистецтво”

Спеціалізація “Музичне мистецтво естради”

 

Порівняно з іншими цикловими комісіями коледжу,  циклова комісія музичного мистецтва естради заснована в 2006 році. У складі комісії наполегливо та творчо працюють  викладачі: С.Пшинешнюк, М.Свідерській, В.Тимчук,  Т.Столаба, О.Боднар, І.Червоногородський,  А.Боршуляк. 

Серед досягнень комісії - перемога студентки В.Верстюк (клас викладача Т.Столаби) на конкурсі патріотичної пісні “На крилах юності” в м. Старокостянтинові, де здобула І місце в номінації “Вокально-виконавська майстерність” і “Золотий диплом” VIII  Всеукраїнського юніорського конкурсу вокальної, диригентської та  інструментально-виконавської майстерності у номінації  “Естрадний спів” (2009 р.). ...

Спеціальність “Народна художня творчість”

Спеціалізація “Народне пісенне мистецтво”

  

Циклова комісія заснована у 1958 році. Сьогодні в складі циклової комісії працюють талановиті педагоги, майстри хорового мистецтва: М.Олексійчук – голова циклової комісії, викладач-методист, заслужений працівник культури України, лауреат обласної премії ім. В.Заремби;  старші викладачі - Е.Рудько;   викладач вищої категорії - А.Київський; молоді викладачі - О.Боднар, керівник народної аматорської академічної хорової капели “Гомін”;  Т.Столаба, керівник народного аматорського фольклорного ансамблю “Джерело”;  І.Бєлєуш, Н.Вініченко, О.Мартинюк, Мечак Л.М. 

Спеціальність “Народна художня творчість”

Спеціалізація “Народне інструментальне мистецтво”

(духові інструменти)

 

Циклова комісія створена в 1962 р. Сьогодні в складі комісії працюють талановиті, творчі викладачі-методисти: Л.Остап’юк – голова комісії, керівник народного аматорського духового оркестру; В.Поляков; В.Гермак; досвідчені викладачі - Я.Шульс, старший викладач; П.Сопіга, викладач вищої категорії; молодий викладач - Р.Ковальський, керівник естрадного оркестру.

Оркестр духових інструментів здійснює велику концертну діяльність, бере активну участь у районних та обласних заходах, постійний учасник міжнародних фестивалів, які проводяться в місті....