Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Травень 2012 року
  • 29-05-2012, 12:00
  • 2106
  • 0

Вітаємо переможців!


 Вітаємо переможців! Вітаємо переможців!

 

Нещодавно студенти Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв взяли участь у Всеукраїнському конкурсі молодих виконавців (ансамблів) на мідних духових інструментах ім. В'ячеслава Старченка, який проходив на базі Рівненського державного гуманітарного університету.

Конкурс відбувається в п'яте, щороку в ньому беруть участь студенти спеціалізації “Духові інструменти”, демонструючи високий рівень виконавської майстерності. Ми пишаємося тим, що в нас є і переможці, і дипломанти цього надзвичайно престижного конкурсу.

В цьому році студенти Владислав Кучинський (клас викладача Лідії Остап'юк) та В'ячеслав Калинюк (клас викладача Романа Ковальського) стали дипломантами конкурсу. Дипломом конкурсу також нагороджена концертмейстер Ольга Сирота.

Щиро вітаємо наших талановитих студентів та викладачів. Бажаємо їм подальших творчих успіхів і перемог.

 

Олександра Павлюк,

заступник директора з навчально-виховної

Кам'янець-Подільського

коледжу культури і мистецтв

Серцем, словом і душею

Звітний концерт коледжу


Звітний Концерт


У звітному концерті взяли участь творчі колективи коледжу та солісти-виконавці. Головний режисер концерту - Семенків І.А., викладач циклової комісії режисерських дисциплін.

Концерт пройшов на високому професійному та організаційному рівні.

Ярмарок бібліотечних інновацій


 Ярмарок бібліотечних інновацій 

 

О.Я.Павлюк,

заступник директора

з навчально-виховної роботи

 


21 травня  в  м. Києві в Українському домі відбувся ярмарок бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади», організований Українською бібліотечною асоціацією в рамках програми «Бібліоміст». Метою Ярмарку є демонстрація широкій громадськості засобів про те як сучасні бібліотеки надають нові послуги з використанням Інтернету та інформаційних технологій у співпраці з партнерами (неурядовими організаціями, ініціативними громадськими групами, місцевою владою, соціальними службами, закладами освіти, охорони здоров’я, тощо) розвивають свої громади.

Найкращі ініціативи, спрямовані на розвиток громад, на ярмарку представляли понад 30 українських бібліотек, а також гості з Румунії, Молдови, Польщі і Киргизстану. Обмін досвідом відбувся у форматі ток-шоу, а також під час неформального спілкування.

Усі, представлені на ярмарку заклади – справді сучасні бібліотеки, які успішно реалізують цікаві творчі проекти. Найбільший інтерес в учасників викликали тематичні експозиції, які і демонстрували інноваційні  напрямки діяльності бібліотек, окрема: «Бібліотека – центр громади», «Краєзнавчий інтерактивний туризм», «Служба книжкової навігації», «Електронний читальний зал та майданчик «Інтерсвіт» для незрячих». Бібліотечну спільноту Хмельниччини представляв центральна бібліотека м. Нетішин, яка презентувала проект «Спілкування з колишніми безробітними, які досягли успіху». 

  • 15-05-2012, 13:09
  • 2955
  • 0

Музей історії коледжу –

невичерпне джерело формування 

особистості

  

Музей історії коледжу – невичерпне джерело формування особистості 

Музей історії коледжу відкрито в 2005 році. Ініціаторами його створення стали Р.Нелюбов, директор коледжу, та О.Павлюк, заступник директора з навчально-виховної роботи. 

Музей коледжу – потужний інформаційний центр, в експозиціях якого представлені архівні матеріали та документальні джерела про створення, становлення та періоди розвитку навчального закладу, його керівників, перших викладачів, викладачів-ветеранів Великої Вітчизняної війни, історію молодіжних організацій та рухів. 

З фотографій на стендах музею коледжу  до нас промовляє його історія, яка тісно пов’язана   з  долею  трьох поколінь викладачів та більше восьми тисяч випускників, які працюють в культурно-мистецьких закладах України. Саме тому музей є не тільки музеєм історії навчального закладу, а й музеєм розвитку української культури, зокрема, культури подільського регіону. 

Значну частину експозиції займають матеріали про сьогодення навчального закладу:  здобутки творчих колективів та студентів-учасників конкурсів, фестивалів, спортивних змагань, фотохроніка загальноучилищних заходів, творчі здобутки викладачів, зокрема, підручники, публікації у фахових виданнях, тези виступів на конференціях, збірки сценаріїв, поезій, відеозаписи відкритих занять, виховних годин, матеріали з досвіду роботи кращих викладачів коледжу та публікації випускників коледжу. Вдало доповнюють музейні експозиції творчі роботи студентів спеціальності “Образотворче мистецтво”, вітрина афіш концертної діяльності  та виставка творів художника, мистецтвознавця, колишнього викладача А.Фесенка.

Сьогодні музей - центр проведення цікавих заходів просвітницької та пошукової роботи.  Започатковано випуск інформаційного бюлетеню “Коледж на сторінках преси”, створюються відеорепортажі за експозиціями музею, організовуються  екскурсії для першоку

Спеціальність “Народна художня творчість”

Спеціалізація “Кіно-фото-відеосправа”

 

Спеціальність “Народна художня творчість” Спеціалізація “Видовищно-театралізовані заходи” Спеціалізація “Кіно-фото-відеосправа” Спеціалізація «Кіно-, фото-, відеосправи» розпочала підготовку фахівців з 1993 року.

Вагомий внесок у її створення  та розвиток  зробили викладачі, які в різні роки працювали на цикловій комісії серед них: Бєлєванцев А.В., заслужений діяч культури і мистецтв України, Ободовський В.П. – викладач-методист, Латюк Н.І. – викладач методист,  Дерикоз Б.В. – викладач-методист та викладачі  Гребенюк В.М., Боровик Г.Т., Шевчук В.С., Червінський В.Г., Белінський В.І.

Сьогодні в складі  циклової  комісії плідно працюють викладачі – Латюк Н.І., Красілич  О.В., Новіцька О.О., очолює комісію Василенюк В.М. 

Гордістю циклової комісії є її випускники, які добре зарекомендували себе на ринку праці серед них: Володимир Паламар, В’ячеслав Добровольський, Андрій Храбуст, Іван Мовчан, - працівники Хмельницької обласної телерадіокомпанії «Поділля-центр», Дмитро Сорокін оператор дочірнього підприємства, дитячого телеагенства «33 канал»,  Микола Городецький– оператор каналу ICTV (програми «Надзвичайні новини»); Вадим Зарицький – оператор каналу 1+1 Чернівецького філіалу; Олег Пшетаковський, Анатолій Подолян – працівники Кам'янець-Подільського  кабельного телебачення; Віктор Альбертович – оператор Хмельницької комерційної  телекомпанії «Місто», Тарас Завірюха – методист Красилівського районного будинку культури; Тарас Греськов – оператор Київського телеканалу «Гама»; Олександр Навроцький. – оператор телеканалу «Культура»; Максим Мельник – оператор київських міських комерційних телеканалів, Сергій Шевчик– актор Київського приватного виїзного театру «Вояж-престиж».

Продовжують навчання у ВУЗАХ України: Ірина Остапчук, Сергій  Шевчик - Київський національний університет культури і мистецтв; Олександр Навроцький Київський національний інститут театру і кіно; Ярослав Ярославський інститут екранних мистецтв ім. І.Миколайчука; Рузанна Багдасарян, Алла Цимбаліста, Пилип Мотикайло, Ольга Федорович, Олег Пшетаковський, Віктор Шупарський, Дмитро Сорокін, Андрій Храбуст, 

  • 12-05-2012, 11:24
  • 3756
  • 0

Акредитація коледжу

  

 Акредитація коледжу 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.2001 р. № 978 “Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних та вищих професійних училищах” з 03.05.2012 р. та з 10.06.2012 р. по 12.06.2012 р. в коледжі було проведено повторну акредитаційний експертизу підготовки молодших спеціалістів зі спеціальностей:

5.02010501 “Діловодство”

5.02010201 “Бібліотечна справа”

5.02020801 “Декоративно-прикладне мистецтво”

5.02020201 “Хореографія”

5.02010401 “Народна художня творчість”

5.02020401 “Музичне мистецтво”

  • 09-05-2012, 03:31
  • 8299
  • 0

Спеціальність “Декоративно-прикладне мистецтво”

 

Спеціальність “Декоративно прикладне мистецтво” В 2012 виповнилося 20 років з дня заснування спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво». За цей час вона пройшла певні етапи організаційного та творчого становлення.

Спочатку це була спеціалізація «Декоративно-ужиткове мистецтво» в рамках спеціальності «Народна художня творчість» Кам'янець-Подільського училища культури. В травні 2002 року, відбулась реорганізація спеціальностей, в процесі якої «Образотворче та декоративно- прикладне мистецтво» стало окремим напрямком в галузі знань «Мистецтво».

Ініціаторами відкриття спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» були колишні директори училища культури Анатолій Обельчак та Євгенія Станішевська. Біля її «колиски» стояли Анатолій Фесенко, Олена Швець, Олександр Янішевський, Ігор Пиріжок, Олег Павлюк, Володимир Матвейцев. За роки становлення і розвитку спеціальності в різні роки працювали: Володимир Павлович, Іван Машталер, Олександр Брензей, Тетяна Щербина, Олександр Іщенко, Володимир Цицера, Георгій Мисюк, Алла Дементьєва, Людмила Заєць, Олександр Жуковський, Тетяна Чорна, Олена Савчук, Тетяна Брозницька, Віта Нагнибіда та Галина Середюк.

З 2008 року спеціальність продовжує свою біографію в напрямку «Декоратив

  • 05-05-2012, 13:01
  • 2236
  • 0

Музей історії коледжу -

документальна пам'ять поколінь  

 

МУЗЕЙ ІСТОРІЇ КОЛЕДЖУ —  ДОКУМЕНТАЛЬНА ПАМ'ЯТЬ ПОКОЛІНЬ

 

Музей – відкритий лист із минулого в майбутнє. У світі існує безліч музеїв, найрізноманітніших і неповторних. Це – наслідок усвідомлення суспільством незворотної втрати свого коріння і рішучості зберегти свою культурну спадщину,  відтворити її принаймі  в  документальних матеріалах – музейних експонатах.

Музеї, будучи скарбницею матеріальної і духовної культури народу, використовуючи закладені в них величезний науковий потенціал, здатні вирішувати питання освіти і виховання студентської молоді. Тому важливе місце серед розгалуженої мережі музеїв України належить музеям навчальних  закладів, які покликані стати органічною складовою навчально-виховної роботи.  Створюються музеї з метою залучення студентської молоді до вивчення і збереження історико-культурної спадщини українського народу, формування освіченої, розвиненої особистості та сприяння вихованню у неї патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу.

Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв славиться своїми традиціями, які  закладалися і підтримуються протягом багатьох десятиліть. Тому, щоб донести до сучасників всі надбання  минулих  поколінь, щоб  зберегти в душах нинішніх студентів гордість за наше минуле і віру в майбутнє, у травні 2005 року, під час святкування 75-річного ювілею, було урочисто відкрито музей навчального закладу.

Створення музею – це результат цілеспрямованої, систематичної, творчої роботи, а головне – прагнення відродити та зберегти історію рідного навчального закладу в документальних джерелах, фактографічній інформації, спогадах викладачів-ветеранів та випускників коледжу. 

Робота  музею організовується на принципі самоврядування. Вищим керівним органом є рада музею, до складу якої входять представники дирекції, голови циклових комісій, куратори навчальних груп. Члени ради очолюють сектори пошукової, фондової, експозиційної та просвітницької роботи; організовують роботу екскурсоводів, співпрацюють із студентським науковим товариством, гуртками, клубами, іншими творчими об’єднаннями та  прикладають усіх зусиль для того, щоб кожен член колективу відчував себе його органічною складовою.

МУЗЕЙ ІСТОРІЇ КОЛЕДЖУ —  ДОКУМЕНТАЛЬНА ПАМ'ЯТЬ ПОКОЛІНЬМУЗЕЙ ІСТОРІЇ КОЛЕДЖУ —  ДОКУМЕНТАЛЬНА ПАМ'ЯТЬ ПОКОЛІНЬМУЗЕЙ ІСТОРІЇ КОЛЕДЖУ —  ДОКУМЕНТАЛЬНА ПАМ'ЯТЬ ПОКОЛІНЬ