Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Жовтень 2012 року

Пора кохання

Прем'єра вистави студенського

театру-студія


 Пора кохання


31 жовтня 2012 року в рамках обласного фестивалю-конкурсу “Подільська сцена - 2012” аматорських театральних колективів, що проводив ХОММЦКІМ, народний аматорський театр “На Зарванській” коледжу показав ліричну комедію “Пора кохання” за п'єсою В.Катаєва.

Вже в назві драматичного твору автор розкриває нам її зміст, вказує, що про нагальні проблеми молодих людей - пошуки місця в житті та вибір коханої людини. Це історія з життя самовпевненого прагматичного юнака, який шукає собі дружину для вигідної поїздки за кордон, а знаходить справжнє кохання.

Переживання героїв 70-х років  минулого століття співпадають із переживаннями сьогоднішніх акторів  та глядачів, тому вистава гралася легко і дуже добре сприймалася студентською аудиторією.

В художньому оформленні лаконічні деталі  інтер'єрів радянських квартир: в одній книжкові шафи домашньої бібліотеки, в іншій - червоний вимпел, грамоти та сімейні фото, в кімнаті гуртожитку - бабінний магнітофон і стіна обклеєна яскравими афішами та фотографіями відомих кінозірок.

Відома в ті часи пісня “Не надо печалиться” (муз.О.Екімяна на слова Р.Рождественського) стала основою музичного оформлення вистави.  Їі романтична лірика передає надії і прагнення молодих героїв п'єси. Вона настроювала глядача і тримала  в потрібному емоційному стані, підкреслювала глибоке душевне сум'яття героя та підтримувала бурхливий комічний підйом окремих сцен.

Контрастом до цієї пісні  прозвучало “Паризьке танго” із репертуару відомої французської співачки Мірей Матьє як уос

«Дай серцю волю…»


Ліля Петрук

http://www.hroniker.net 


 «Дай серцю волю…»

16.10. Одарка і Семен після довгої розлуки (парубок був на заробітках аж у Бессарабії) нарешті зустрічаються в рідному селі. Обіцяють більше ніколи не залишати один одного. Але не було б історії без трагічного любовного трикутника. Як завжди: бідний і багатий, вірне і безумне кохання, щастя і трагедія. П’єсу Марка Кропивницького «Дай серцю волю, заведе в неволю» інсценізували студенти коледжу культури та мистецтв за участю звичайних кам’янчан. 

 

«У п’єсі грає пенсіонерка, яка полюбляє цю справу і є вірним учасником театру ще старого колективу, а господиню на вечорницях - жінка, котра працює на ринку (в минулому - вихователь дитячого садочка), проте дуже любить українську пісню, - каже режисер-постановник Інна Семенків. - Ми не обирали п’єсу спеціально для конкурсу. Задум її поставити був іще з літа. Але ж класика… Немає українського театру без п’єси Марка Кропивницького».

 

Надзвичайно реалістично, професійно та майстерно грали всі без винятку актори: Роман Дубінський (Семен), Інна Щадило (Одарка), Андрій Цимбалістий (Іван), Ганна Іваненко (Маруся), Тетяна Гудз (Морозиха), Любов Романюк (Зачепиха), Анна Ремньова (Христя). Проте, певно, найдраматичніша роль – роль Микити дісталася Роману Падурі. 

  • 24-10-2012, 11:21
  • 2157
  • 0

Семінар  викладачів ПСМНЗ

 

24 жовтня на базі спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» відбулося секційне засідання обласного семінару викладачів ПСМНЗ на тему: «Сучасні вимоги та тенденції у розвитку пізнавальної, емоційної активності учнів, розвиток творчих здібностей в класах, відділах образотворчого мистецтва та початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів».

Перед учасниками семінару з повідомленнями виступили: «Основні завдання та напрямки підготовки фахівців в коледжі» (Нелюбов Р.М., директор коледжу), «Конкурси як засіб розвитку пізнавальної, емоційної активності учнів, розвиток творчих здібностей мистецької молоді»  (Майгур  Т.В., голова циклової комісії «Декоративно-прикладного мистецтва»).

 

Семінар  викладачів ПСМНЗ

Подорож до міста Лева


Подорож до міста Лева

20-21 жовтня відбулася екскурсія-подорож студентів Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв до Львова. Організатор екскурсії - Чорна Н.П., викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін, голова студентської профспілки коледжу.

Під час екскурсії студенти почули багато пізнавальної інформації та оглядово познайомилися з історією Львова, зокрема відвідали:

· Львівський театр опери та балету, який входить до трійки найкрасивіших театрів Європи;

· найстарішу вірменську церкву в Європі зі сповненими символізму розписами та подвір’ям де знімали дуель Д’артаньяна та трьох мушкетерів;

· бароковий Домініканський костел, який захоплює своєю величчю;

· площу Ринок – історичний центр старого міста, де кожен будинок має свою історію та легенду;

· латинський кафедральний собор з чудотворною іконою Божої Матері Ласкавої;

· каплицю родини Боїмів з чудовим різьбленим  камінним вівтарем;

· найстаріший готель в Україні.

Побували студенти і на мальовничій околиці Львова, біля славного Стрийського парку в літературно-меморіальному музеї Івана Франка.

Студенти, які вивчали та вивчають творчість письменника мали можливість відвідати будинок, у якому жив та творив геній української та світової літератури І.Я.Франко та побачити особисті речі, предмети та рідкісні видання його творів.

Під час екскурсії студенти дізналися про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень, продегустували каву та гарячий шоколад, а також відвідали перший в Україні Музей пивоваріння.

  • 19-10-2012, 15:14
  • 1829
  • 0

Засідання обласної ради директорів


  Нарада директорів 

19 жовтня на базі коледжу відбулося засідання обласної ради директорів.

В роботі ради взяли участь Скоропуд В.С., головний спеціаліст управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Бодарецький М. Д., голова ради директорів, методисти базових навчальних закладів І-ІІ р.а. директори та керівники структурних підрозділів навчальних закладів.

Учасники заходу взяли участь в засіданні круглого столу з обговорення актуальних питань освіти, переглянули виставку творчих робіт студентів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» (Майгур Т.В.) та концертну програму, в якій взяли участь студенти та викладачі: Степанюк І., Гасюк У., Ткачук Р., Земцов І., Свідерський М.О., Пшенешнюк С.С., Червоногроцький І. І., народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело» (керівник Столаба Т. В.)

  • 18-10-2012, 15:09
  • 2405
  • 0

Від витоків до сьогодення

Цикл ювілейних заходів спеціальності

«Декоративно-прикладне мистецтво»

 

З 16 по 18 жовтня 2012 року в коледжі відбувся цикл заходів до 20-річчя з часу організації спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» та Всеукраїнського Дня художника, зокрема:

16 жовтня відбулось урочисте відкриття виставки  творчих робіт  викладачів комісії «Від витоків до сьогодення» у  виставковій залі міста (що по вул. Соборна 29). На виставці  презентували  свої роботи  Дубінська О.В., Луць С.В., Горна Л.А. та колишні викладачі ДПМ, Швець О.С., Савчук О.І. В урочистому відкритті виставки взяли участь: Нелюбов Р.М., директор, Червінська І.Є., заступник директора з навчальної роботи, Латюк Н.І., завідувач відділенням, Майгур Т.В.,  голова циклової комісії, яка презентувала  ювілейний буклет-літопис 20-річної діяльності спеціальності ДПМ,  Савчук О.І., директор дитячої художньої школи, колишній викладач, Чайка-Фесенко В.В., мистецтвознавець.

17 жовтня  відбулась презентація  виставки  творчих робіт  випускників спеціальності  (Горна Л.А., Луць С.В.), конкурси студентських святкових газет, листівок, ікебан, костюмів з нетрадиційних матеріалів, урочисте посвячення першокурсників в студенти (Майгур Т.В., Дубінська О.В., Красілич І.М.), засідання круглого столу  випускників спеціальності ДПМ «Спогади, справи, перспективи» (Майгур Т.В., Латюк Н.І.). З концертними вітаннями виступили студенти:

Творча зустріч

 

17 жовтня викладачі коледжу та студенти спеціальностей «Бібліотечної справи» та «Діловодства» взяли участь у творчій зустрічі з відомими письменниками Ірен Роздобудько, Андрієм Курковим, бардом  і кіносценаристом Ігорем Жуком та видавцем Миколою Кравченко, яка відбулося у рамках засідання клубу творчої інтелігенції міста на базі Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки.

 

 Творча зустріч

Славні сини України

Година історичної пам'яті


12 жовтня відбулась година історичної пам’яті «Славні сини України» до 340-річчя з дня народження П.Орлика та Дня українського козацтва. Організатор заходу – Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу: вступне слово (Городецька Н.М.), повідомлення про героїчні сторінки українського козацтва (Назарець А., Хлівнюк В., Архіпов М.,  Миронюк О., Обух Я.), перегляд відеофільмів про зародження козацтва та історичну постать – П.Орлика (Розумовська Р.М.); огляд  тематичної полички «Тої слави козацької повік не забудем» (Осадчук Л.А.).

Захід  сприяв національно-патріотичному вихованню студентів та поглибленню знань студентів з історії України.

«Славні сини України» 

 

Пісенне "Джерело"

Ювілейний концерт


Джерело

 

10 жовтня 2012 р. відбувся концерт, присвячений десятій річниці з часу створення народного аматорського фольклорного ансамблю “Джерело”, художні керівник Т.В.Столаба.

В урочистостях з нагоди ювілею взяли участь представники міської ради — Чорнобиль О.В., начальник відділу культури департаменту гуманітарної політики, її заступник П.В.Гаврилюк; представники мистецьких навчальних закладів: В.А.Синиця (директор міської музичної школи); Рябчук В.Г., випускники коледжу та учасники ансамблю.

В програмі заходу — виконання українських народних пісень в обробці та гармонізації Т.В.Столаби (солісти — Н.Савчук, А.Бєлєуш, Н.Щегельський, Т.Наголюк, М.Максимюк, А.Грищук); вокально-хореографічна композиція “Подільські забави” (Л.Пастухова, В.Миколаєнко, В.Білюк, керівник В.В.Чорнобиль); виконання українських народних пісень у супроводі ансамблю народної музики (М.О.Хмелюк, М.О.Свідерський, С.С.Пшенишнюк, керівник О.П.Царук); уривок музично-поетичної вистави за творами Т.Г.Шевченка “Не гріє сонце на чужині” (Р.Дубінський, Р.Падура, А.Цимбалістий, М.Бойко, керівник Семенків І.А.); перегляд відеофільму про творчу діяльність ансамблю (Новіцька О.О.) Ведучий заходу — І.В.Земцов, лаборант. Музичне забезпечення — І.В.Форкун, лаборант та С.І.Саричев, технік.

З любов'ю...

Святкова концертна програма


"З любов'ю..." 

5 жовтня 2012 р. відбулась святкова концертна програма “З любов'ю...”, присвячена Дню працівників освіти. Організатор заходу — Семенків І.А., викладач режисерських дисциплін.

В концертній програмі взяли участь студенти: Рибчинська В., Ткачук Р., Іванова А., Степанюк І., Матковський О., Іванова А., Петручик Л., Зварич Р., Грищук А., Фокшик О., Гасюк У., Бужак В., Білінська А., Дідок Б.,  Кирянов О., Вишнівський О., Галюк А., Смутко С., Гонтарук К., Тебенько І., Демедюк Г.,  Цимбалістий А., Дубінський Р., Щадило І., Падура Р., Іваненко Г., Хлівнюк В., Миронюк О., Назарець А., Бойко М., Архіпов М., Коваль В., Пержул Ю.,       Смола В., Лісовик М., Заслуцький В., Гончаров Д., Мельник А., Раїнчук І.,      Кирилов В., Гончарук Д., Осика О., Григорчук А., Мачалов М., Курій М., Гаджула Л.