Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Серпень 2022 (30)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (15)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 29.11.2012

Заняття на базі обласних 

культурно-мистецьких закладів 


  Заняття на базі обласних культурно-мистецьких закладів


Павлюк О.Я., заступник директора 

з навчально-виховної роботи

 

29 листопада студенти випускних курсів спеціальності “Народна художня творчість” та “Музичне мистецтво” відвідали обласні культурно-мистецькі установи. Організатори заняття-екскурсії викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін — Ляшук Т.Є., Яворницька Н.О., Павлюк О.Я., Григоркова Л.А.

Розпочалося нетрадиційне заняття із знайомства з роботою управління культури, туризму і курортів. У ході  заняття спеціаліст Мельник Л.В. окреслила головні завдання і функції управління, ознайомила з його організаційною структурою та охарактеризувала посадові повноваження начальника і його заступників. Найбільшу цікавість у студентів викликали робота фахівців планово-економічного відділу та централізованої бухгалтерії, які відповідають за нарахування стипендії та відділу кадрів, який повинен сприяти успішному працевлаштуванню випускників.

Незабутні враження залишили відвідини обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Шевченка. З великою цікавістю майбутні працівники клубних установ знайомились з комфортними читальними та виставковими залами,  книжковими виставками, інформаційними стендами, мистецькою вітальнею, музейною експозицією та кімнатою казок, яка стала родзинкою  їх враження про діяльність бібліотеки. На завершення екскурсії студенти подякували заступнику директора Захаренко А.М. за цікаву розповідь, привітали бібліотекарів з наступаючим 75-річним ювілеєм та з словами “класна бібліотека” помандрували далі.