Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Грудень 2012 року

Зустріч з Олександром Булаєнко


 Зустріч з Олександром Булаєнко


27 грудня відбулась зустріч студентів випускного курсу спеціальностей «Бібліотечна справа» та «Діловодство» з докторантом права Страсбурзького університету (Франція) Олександром Булаєнко.

Мова йшла про інтелектуальну власність загалом та про важливість знання авторського права  в роботі бібліотек. Гість розповів про функціонування університетських та публічних бібліотек в країнах Європейського Союзу та поділився досвідом користування бібліотечними послугами в Швеції та Франції. Розповіді слідувала дискусія про дозвілля та навчання студентської молоді в європейських країнах. Особливо цікавою для аудиторії була інформація про гранти, стипендіальні та освітні програми в Україні та за кордоном. 

На завершення зустрічі Олександр, в контексті дискусії про подальше працевлаштування, акцентував увагу майбутніх випускників на значущості постійного самовдосконалення та здобуття  максимального об’єму знань і професійних навиків під час навчання в коледжі.

Зимова казка

 Новорічний ранок

для дітей-сиріт

 

Новорічний ранок для дітей-сиріт 


26 грудня відбулося театралізоване дійство “Зимова казка” для дітей-сиріт дитячого садка № 17. Організатор заходу — Григоркова Л.А., студенти 318 гр. (НПМ) та 4235 гр. (НІ, ДІ).  В програмі театралізованого дійства: конкурси, розваги, хороводи.

Протягом грудня місяця в коледжі було проведено благодійну акцію під час якої було зібрано 1060 грн., м'ягкі іграшки, книги, дитячі журнали, новорічні костюми та солодощі, які подаровано дітям-сиротам вищезазначеного закладу.

 Новорічне диво

Конкурсно-розважальна програма

для дітей працівників коледжу

 

Новорічний ранок


Організатор новорічно-розважальної програми для дітей - Красілич І.М., викладач циклової комісії режисерських дисциплін та студенти спеціалізації ВТЗ.

 

 

«Снігова королева»

 Казка для дітей


«Снігова королева»

 

Ліля Петрук

http://www.hroniker.net 

 

Всесвітньовідома казка для дітей «Снігова королева» Ганса Крістіана Андерсена за 200 років свого існування зазнала чимало інтерпретацій. Її ставив державний культурний центр-музей В. Висоцького, відтворювали у фільмах різних країн, знімали в мультиках та аніме, їй присвятили оперу, музичний альбом і навіть поштові марки. 

 

А 24 грудня свою версію пригод Герди та Кая у виставі з однойменною назвою представили студенти коледжу культури і мистецтв.

 

Минулого року цю виставу вже бачили кам’янчани, зокрема діти шкільного віку. Однак для тих, хто не відвідав її тоді, режисер Інна Семенків спільно зі своїми студентами підготували казку знову. 

 

Дуже шкода, що прийшло всього кілька груп учнів зі своїми вчителями і практично не було старшокласників чи студентів. Попри те, що «Снігова королева» - казка, її мораль вічна - всі перешкоди можна подолати завдяки вірі в себе та любові.

 

Студенти коледжа відіграли свої ролі, як завжди, правдиво. Тут були і принц з принцесою, і Дід Мороз, і циганський табір, і Снігова

  • 21-12-2012, 15:18
  • 3194
  • 0

Аматорський оркестр

народних інструментів

 

Аматорський оркестр народних інструментів 

 

Керівник

Грек Світлана Прокопівна


Оркестр народних інструментів Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв був створений в 1954 році. До його складу входять студенти та викладачі коледжу відділу народних інструментів.

Оркестр всю свою творчу роботу проводить на учбових засадах. За роки свого існування оркестр народних інструментів приймав саму активну участь в пропаганді музичного мистецтва серед населення міста, району та області, був постійним учасником конкурсів, оглядів, фестивалів та звітних концертів.

З 1964 року оркестр взяв участь більш як в ста шестидесяти концертних виступах, в тому числі в підшефних колективах, військових частинах та навчальних закладах.

В репертуарі оркестру обробки українських народних пісень і танців, твори композиторів-класиків,

  • 21-12-2012, 15:16
  • 1849
  • 0

Естрадний оркестр 


 Естрадний оркестр

 

Керівник

Ковальський Роман Іванович,

кандидат педагогічних наук,

викладач циклової комісії 

духових інструментів

 

В 1975 р. на базі спеціалізації духових інструментів був заснований вокально-інструментальний ансамбль. Його очолив викладач духових інструментів Соловей Ілля Ісакович. Вокально-інструментальний ансамбль складався з 7-9 чоловік (учасників): труба, тромбон, саксофон, бас-гітара, ритм-гітара, орган,  ударні інструменти.

З 1987 р. вокально-інструментальний ансамбль переформувався в естрадний оркестр, до складу якого увійшли сімейство саксофонів: сопрано, альт, тенор, баритон, три тромбони, чотири труби, бас-гітара, ритм-гітара, орган, ударні інструменти, соліст, вокалісти.

З 1990 р. Естрадний оркестр очолив викладач духових інструментів Шульс Ярослав Володимирович, який працював з колективом до 2008 р.

З 2008 р. очолює колектив викладач духових інструментів Ковальський Роман Іванович. За цей період часу естрадний оркестр був задіяний в багатьох масових заходах навчального закладу, міста, області, зокрема в м. Кам’янці-Подільському, Рівному, Ужгороді Дунаївцях та смт. Чемерівцях.

Дорога до сміху

Літературна композиція


 “Дорога до сміху”

30 грудня виповнюється 100 років від дня народження Андрія Сови, народного артиста України, відомого актора кіно (знімався у 45 фільмах) та неперевершеного читця гумору. 

21 грудня відбулася літературна композиція “Дорога до сміху”. 

В програмі заходу – повідомлення про  життєвий і творчий шлях А. Сови (Інна Щадило та Інна Кекелик), знайомство з сторінками книги спогадів гумориста (Демидюк Ганна) читання гуморесок Олійника С. і Глазового П., Височанського О., присвячених видатному майстру естради (Роман Дубінський та Андрій Цимбалістий).

 

Ініціатором вечора-портрета Андрія Сови стала викладач сценічної мови Козак О.В. В пошуках інформації та відеоматеріалів допомогли їй студентка 359 групи Юлія Яворницька, молодий викладач комісії ВТЗ Бойчук Т.В., бібліотекар коледжу Філіпчук Т.М. Відеосюжети з фотографіями Андрія Сови підготував лаборант коледжу Земцов І.

В сценарії був використаний відеоматеріал спогадів доньки артиста — Валентини Сови, актриси Київського театру “Колесо”. Вона люб'язно передала нам відеозаписи виступів Андрія Сови та колаж фрагментів кіно і любительських зйомок, які збагатили зміст заходу.

Жив і творив задля України

Година пам’яті В. Чорновола


 “Жив і творив задля України”

20 грудня відбулась година пам'яті “Жив і творив задля України” до 75-річчя від дня народження В.Чорновола. Організатор заходу — Розумовська Р.М., викладач соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу — вступне слово (Розумовська Р.М.); інформаційні повідомлення про видатного державного та громадського діяча (Смола В., Назарець А., Обух Я., Повержук Ю., Лісовик М., Архипов М., Бойко М., Хлівнюк В., Миронюк О., 250 гр.); демонстрування відеофільмів про політичну кар'єру В.Чорновала; перегляд тематичної книжкової полички “Борець за незалежність України” та визначення переможців конкурсу на кращий реферат (Назарець А., Смола В., 250 гр.; Григорчук А., 24 гр.).

Вдалий старт КВК


Вдалий старт КВК


20 грудня відбувся конкурс винахідливих та кмітливих. Організатор заходу – Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін. 

У конкурсній програмі змагалися команди спеціалізації КФВС та ВТЗ. Команди «Фарш» (капітан команди Роман Падура) та «Антифриз» (капітан команди Роман Дубінський) представили глядачам візитні картки команд, цікаві домашні завдання, дотепні жарти та сатиричні мініатюри. Перемогу здобула команда «Фарш».

Сподіваємося, що КВК знову відродиться в нашому коледжі.

 

  • 20-12-2012, 10:37
  • 3082
  • 0

Шановні студенти та випусники коледжу!


З метою успішного працевлаштування студентів і випускників, доводимо до вашого відома, що кожен може надіслати своє резюме на електрону адресу коледжу kpkkim@ukr.net, яке потім буде розміщено сайті Камянець – Подільського коледжу культури і мистецтв (http://kpkkim.km.ua) у розділі «Резюме студентів»."Бібліоміст"

навчає та здійснює мрії


«Бібліоміст» 

Галка Марина,

Щесняк Наталя,

студентки 359 групи

спеціальності «Бібліотечна справа» 

 

Заповняючи анкету на участь у конкурсі, оголошеному Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) і програмою «Бібліоміст», ми й не сподівались, що здобудемо перемогу. За лекціями, практичними заняттями, про участь у конкурсі якось забулося. Та ось несподівана радісна звістка про перемогу в конкурсі! Як переможців, нас запросили до Києва 19-20 грудня взяти участь у тренінгах за тематикою «Інноваційні бібліотечні послуги та бібліотека 2.0. Ефективні  презентації та навички публічних виступів». Побувати в столиці – наша давня мрія, адже про красу цього міста, про знамениту Софію, Золоті Ворота, широкі вулиці та парки, найкраще у світі метро, славетні каштани ми знали тільки з книг і телепередач. Це був справжній подарунок на Святого Миколая.

Вечір фортепіанного

ансамблю та акомпанементу


Вечір фортепіанного ансамблю та акомпанементу 

19 грудня  відбувся вечір фортепіанного ансамблю та акомпанементу, в якому взяли участь студенти та викладачі циклової комісії фортепіано та концертмейстерства (Березовська О.Б., Чіненкова А.М., Нелюбова Т.Б., Нікітіна І.Р., Москвічова О.О., Тараненко П.А., Пуга Н.О., Сирота О.М., Новіченко Ю.П.).  Ведуча заходу — Федорова І. (318 гр.).

З концертними номерами виступили викладачі Нікітіна І.Р., Новіченко Ю.П. та студенти класу викладачів:

• Березовської О.Б. (Якубчик Я., 318 гр.; Люховець В., 4235 гр.; Яричовський Р., 118 гр.; Воронюк М., 218 гр.);

• Нелюбової Т.Б. (Масловський В., 318 гр.; Веселовський В., 118 гр.);

• Нікітіної І.Р. (Аліксійчук Я., Пержул Ю.,  223 гр.; Головач Д., 118 гр.);

• Тараненко П.А. (Бударецька Ю., Калмиков О., 218 гр.; Мостепанюк Р., 118 гр.);

• Пуги Н.О. (Стояновський А., 123 гр.);

• Москвічової О.О. (Белінська А., 218 гр.);

• Сироти О.М. (Бойко Д., 118 гр.);

Дива Діда Мороза

Театралізована шоу-вистава


«Дива Діда Мороза»

19 грудня відбулося урочисте відкриття міської ялинки. Режисер-постановник заходу – Інна Кекелик, студентка 4235 групи (художній керівник курсу Інна Семенків, викладач циклової комісії режисерських дисциплін). 

У програмі свята – театралізована шоу-вистава «Дива Діда Мороза», веселі конкурси, ігри, розваги та забави.

 

Ой хто, хто, Миколая любить

Інформаційно-поетична година


 “Ой хто, хто, Миколая любить”

19 грудня, в день святого Миколая, відбулося засідання клуба любителів поезії “Душі криниця” (керівник – бібліотекар Владика Л.І.).

Учасники клуба (Гасюк У., Белінська А., Воронюк М., 218 гр.) проінформували студентів і продемонстрували відеофільм про духовне життя св. Миколая та виконали пісню “Ой хто, хто, Миколая любить”. Поети-початківці (Хричова Д., 118 гр.; Федорова І., 318 гр.) прочитали власні поезії та поділилися з своїми творчими планами.

На завершення заходу студенти познайомились з тематичною поличкою “Святитель Миколай Чудотворець” та отримали солодкі подарунки.

Святий Миколай дарує радість

Благодійна акція


"Святий Миколай дарує радість"

У цьому році ми знову розпочинаємо акцію, щоб діти, які позбавлені батьківського тепла, могли відчути Вашу любов та увагу!

Подарунки, книги, одяг та кошти будуть передані дітям-сиротам школи-інтернату.

 

До участі в акції запрошуються викладачі, студенти, співробітники коледжу.

Організатори заходу – студенти  318 гр. та 4235 гр. 

Викладач-Григоркова Л.А.

 

 

 

Тиждень права


 Тиждень права

З 10 по 14 грудня відбувся тиждень правових знань. Організатор циклу заходів — Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі тижня: бесіди з студентами на тему: “Відповідальність неповнолітніх”, “Адміністративні правопорушення та адміністративна відповідальність” (Васильєва Т.С., Городецька Н.М.); “Тебе захищає закон”, огляд літератури і періодичних видань (Осадчук Л.А.); зустріч з працівниками правоохоронних органів міста Смоличем В.В., старшим оперуповноваженим відділення кримінальної міліції у справах дітей, капітаном міліції; Коробчуком Р.В., оперуповноваженим відділення кримінальної міліції у справах дітей, лейтенантом міліції; Зиковою О.С., оперуповноваженою сектору по боротьбі із незаконним обігом наркотиків, лейтенантом міліції (Городецька Н.М., Васильєва Т.С.) та конкурс студентських творчих робіт “Закон і ми”

 

Є місце подвигу

не тільки в дні війни…

Зустріч з Гребенюком В.М, 

ліквідатором аварії на ЧАЕС

 

 «Є місце подвигу не тільки в дні війни…»

14 грудня українці вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме в цей день було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС, який сьогодні називають об'єктом «Укриття». День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС встановлено в Україні згідно з Указом Президента України від 10 листопада 2006 року. Його введено «з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці та соціальної політики України».