Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2021 (17)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 14.12.2012

Тиждень права


 Тиждень права

З 10 по 14 грудня відбувся тиждень правових знань. Організатор циклу заходів — Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі тижня: бесіди з студентами на тему: “Відповідальність неповнолітніх”, “Адміністративні правопорушення та адміністративна відповідальність” (Васильєва Т.С., Городецька Н.М.); “Тебе захищає закон”, огляд літератури і періодичних видань (Осадчук Л.А.); зустріч з працівниками правоохоронних органів міста Смоличем В.В., старшим оперуповноваженим відділення кримінальної міліції у справах дітей, капітаном міліції; Коробчуком Р.В., оперуповноваженим відділення кримінальної міліції у справах дітей, лейтенантом міліції; Зиковою О.С., оперуповноваженою сектору по боротьбі із незаконним обігом наркотиків, лейтенантом міліції (Городецька Н.М., Васильєва Т.С.) та конкурс студентських творчих робіт “Закон і ми”

 

Є місце подвигу

не тільки в дні війни…

Зустріч з Гребенюком В.М, 

ліквідатором аварії на ЧАЕС

 

 «Є місце подвигу не тільки в дні війни…»

14 грудня українці вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме в цей день було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС, який сьогодні називають об'єктом «Укриття». День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС встановлено в Україні згідно з Указом Президента України від 10 листопада 2006 року. Його введено «з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці та соціальної політики України».