Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2021 (17)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 20.12.2012

Жив і творив задля України

Година пам’яті В. Чорновола


 “Жив і творив задля України”

20 грудня відбулась година пам'яті “Жив і творив задля України” до 75-річчя від дня народження В.Чорновола. Організатор заходу — Розумовська Р.М., викладач соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу — вступне слово (Розумовська Р.М.); інформаційні повідомлення про видатного державного та громадського діяча (Смола В., Назарець А., Обух Я., Повержук Ю., Лісовик М., Архипов М., Бойко М., Хлівнюк В., Миронюк О., 250 гр.); демонстрування відеофільмів про політичну кар'єру В.Чорновала; перегляд тематичної книжкової полички “Борець за незалежність України” та визначення переможців конкурсу на кращий реферат (Назарець А., Смола В., 250 гр.; Григорчук А., 24 гр.).

Вдалий старт КВК


Вдалий старт КВК


20 грудня відбувся конкурс винахідливих та кмітливих. Організатор заходу – Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін. 

У конкурсній програмі змагалися команди спеціалізації КФВС та ВТЗ. Команди «Фарш» (капітан команди Роман Падура) та «Антифриз» (капітан команди Роман Дубінський) представили глядачам візитні картки команд, цікаві домашні завдання, дотепні жарти та сатиричні мініатюри. Перемогу здобула команда «Фарш».

Сподіваємося, що КВК знову відродиться в нашому коледжі.

 

  • 20-12-2012, 10:37
  • 2964
  • 0

Шановні студенти та випусники коледжу!


З метою успішного працевлаштування студентів і випускників, доводимо до вашого відома, що кожен може надіслати своє резюме на електрону адресу коледжу kpkkim@ukr.net, яке потім буде розміщено сайті Камянець – Подільського коледжу культури і мистецтв (http://kpkkim.km.ua) у розділі «Резюме студентів»."Бібліоміст"

навчає та здійснює мрії


«Бібліоміст» 

Галка Марина,

Щесняк Наталя,

студентки 359 групи

спеціальності «Бібліотечна справа» 

 

Заповняючи анкету на участь у конкурсі, оголошеному Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) і програмою «Бібліоміст», ми й не сподівались, що здобудемо перемогу. За лекціями, практичними заняттями, про участь у конкурсі якось забулося. Та ось несподівана радісна звістка про перемогу в конкурсі! Як переможців, нас запросили до Києва 19-20 грудня взяти участь у тренінгах за тематикою «Інноваційні бібліотечні послуги та бібліотека 2.0. Ефективні  презентації та навички публічних виступів». Побувати в столиці – наша давня мрія, адже про красу цього міста, про знамениту Софію, Золоті Ворота, широкі вулиці та парки, найкраще у світі метро, славетні каштани ми знали тільки з книг і телепередач. Це був справжній подарунок на Святого Миколая.