Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2021 (14)
Вересень 2021 (23)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 21.12.2012
  • 21-12-2012, 15:18
  • 3024
  • 0

Аматорський оркестр

народних інструментів

 

Аматорський оркестр народних інструментів 

 

Керівник

Грек Світлана Прокопівна


Оркестр народних інструментів Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв був створений в 1954 році. До його складу входять студенти та викладачі коледжу відділу народних інструментів.

Оркестр всю свою творчу роботу проводить на учбових засадах. За роки свого існування оркестр народних інструментів приймав саму активну участь в пропаганді музичного мистецтва серед населення міста, району та області, був постійним учасником конкурсів, оглядів, фестивалів та звітних концертів.

З 1964 року оркестр взяв участь більш як в ста шестидесяти концертних виступах, в тому числі в підшефних колективах, військових частинах та навчальних закладах.

В репертуарі оркестру обробки українських народних пісень і танців, твори композиторів-класиків,

  • 21-12-2012, 15:16
  • 1643
  • 0

Естрадний оркестр 


 Естрадний оркестр

 

Керівник

Ковальський Роман Іванович,

кандидат педагогічних наук,

викладач циклової комісії 

духових інструментів

 

В 1975 р. на базі спеціалізації духових інструментів був заснований вокально-інструментальний ансамбль. Його очолив викладач духових інструментів Соловей Ілля Ісакович. Вокально-інструментальний ансамбль складався з 7-9 чоловік (учасників): труба, тромбон, саксофон, бас-гітара, ритм-гітара, орган,  ударні інструменти.

З 1987 р. вокально-інструментальний ансамбль переформувався в естрадний оркестр, до складу якого увійшли сімейство саксофонів: сопрано, альт, тенор, баритон, три тромбони, чотири труби, бас-гітара, ритм-гітара, орган, ударні інструменти, соліст, вокалісти.

З 1990 р. Естрадний оркестр очолив викладач духових інструментів Шульс Ярослав Володимирович, який працював з колективом до 2008 р.

З 2008 р. очолює колектив викладач духових інструментів Ковальський Роман Іванович. За цей період часу естрадний оркестр був задіяний в багатьох масових заходах навчального закладу, міста, області, зокрема в м. Кам’янці-Подільському, Рівному, Ужгороді Дунаївцях та смт. Чемерівцях.

Дорога до сміху

Літературна композиція


 “Дорога до сміху”

30 грудня виповнюється 100 років від дня народження Андрія Сови, народного артиста України, відомого актора кіно (знімався у 45 фільмах) та неперевершеного читця гумору. 

21 грудня відбулася літературна композиція “Дорога до сміху”. 

В програмі заходу – повідомлення про  життєвий і творчий шлях А. Сови (Інна Щадило та Інна Кекелик), знайомство з сторінками книги спогадів гумориста (Демидюк Ганна) читання гуморесок Олійника С. і Глазового П., Височанського О., присвячених видатному майстру естради (Роман Дубінський та Андрій Цимбалістий).

 

Ініціатором вечора-портрета Андрія Сови стала викладач сценічної мови Козак О.В. В пошуках інформації та відеоматеріалів допомогли їй студентка 359 групи Юлія Яворницька, молодий викладач комісії ВТЗ Бойчук Т.В., бібліотекар коледжу Філіпчук Т.М. Відеосюжети з фотографіями Андрія Сови підготував лаборант коледжу Земцов І.

В сценарії був використаний відеоматеріал спогадів доньки артиста — Валентини Сови, актриси Київського театру “Колесо”. Вона люб'язно передала нам відеозаписи виступів Андрія Сови та колаж фрагментів кіно і любительських зйомок, які збагатили зміст заходу.